מי הזיז את המיטה שלי?, צילום מסך -

האח הגדול VIP: איציק והמיטות המתחלפות

נירו מזיל דמעות וממיס לבבות, נטלי מנסה לרגע לעמוד על שלה ואיציק חושף בעיית הליכה מתוך שינה חשודה במיוחד • סיכום פרק 7

דמעות של מלאכים

אז מה היה לנו אתמול בפרק הארוך ביותר בעולם של משחקי הכס? כזכור, האח הגדול החליט שמי שבגדו בו יהיה מלך וכך נירו קיבל את כס המלכות שבא בליווי חדר מלכותי, מיטה עם מצעי סאטן ורודים וגם, הידד, האפשרות לצפות בדיירים איתם הוא נמצא כל היום בכל מקרה וכבר נמאס לו מהם לגמרי, כיף! עכשיו, האם למדתם בשיעורי ספרות על דמות עגולה? כי אתמול ידידיי, נירו הפך לדמות עגולה.

 

עד אמש נירו היה מעין גרסה נרגנת של גיסנו - לא אכפת לו מכלום, מאף אחד, מה חושבים עליו, מה יגידו, אם יש לו חברים, אם אין לו חברים, לכאורה he couldn't care less, אבל אתמול, ברגע האותנטי ביותר עד כה של נירו ובכלל של העונה, משהו קרה - נירו התבאס. די, נמאס לו שלא אוהבים אותו ופתאום הוא התעייף מלהחזיק את משקולת ה'לא אכפת לי בכלל' כל היום. "מה ממש לא אוהבים אותי כאן הא?" אמר ונשבר בבכי אמיתי, רטוב ושובר לב, "בסך הכל אני מנסה להיות בסדר עם כולם". אתה בסדר איתי נירו.

 

גברים אמיתיים בוכים עם גלימה
 

גברים אמיתיים בוכים עם גלימה(צילום מסך -)

פרצופים אמיתיים וחומרים משתנים

אז נירו וסטלה חסרת המשמעות הם המלך והמלכה של הבית, בעוד שכל הפחות מקובלים יורדים לצינוק לאכול אחד לשני את הראש, לאכול אוכל לא מזוהה עם הידיים, לאכול בשדות זרים (איציק) ולאכול כאפות (נטלי). אבל במשימת הדהירה על הסוסים או בשמה האמיתי - 'בואו ניתן לכם לשתות חומרים משתנים ונשקשק אתכם 14 שעות על מכונות רוטטות כי אתם עבדי הרייטינג שלנו', התגלו להם כמה פרצופים אמיתיים.

 

פרצוף אמיתי 1- מוטי גלעדי (כן, הוא עוד שם) שפרצופו בדרך כלל חבוי מאחורי אלביס או שמעון פרס, התגלה כנוכל עם מיומנויות של ילד בכיתה ג' שמעתיק במבחן עם קלסר שליפים בצבע ורוד זוהר, כשהוא פשוט שפך את כל בירה שלו מהצד של הפה ושכח את מה שדי טפשי לשכוח בבית מרושת מצלמות - האח הגדול רואה הכל. וכשננזף על ידי האח ונשלח חזרה לצינוק לא שכח להיפרד מאיתנו במילותיו האלמותיות של כל ילד רמאי בכיתה ג' - "אבל זה לא פייר!"


פרצוף אמיתי 2 - סתיו, שיותר כוסית מ-90% מאתנו הבנות, שהולך כמו נעמי קמפל, שיש לו שיער בלונדיני זהוב מהחלומות ושפתיים ורודות משורבבות - לא הפסיק לתקוע גרעפסים כיד המלך והזכיר לנו שאולי אפשר להוציא את השערות מבית השחי, אבל אי אפשר להוציא את הגזים מהגבר.

 

רוקד כמו פרפר, תוקע גרעפסים כמו נהג משאית
 

רוקד כמו פרפר, תוקע גרעפסים כמו נהג משאית(צילום מסך -)

תשען אחורה, שען

פרצוף אמיתי 3 - רתם, זה לא היה פרצוף אמיתי כמו חשיפה ארוכה ונרחבת מידי ללשון האמיתית שלה. רתם, רצתה להביע מסר, המסר היה המוטיב החוזר ללא הפסקה של הפרק והוא - ליקוקי תחת. "מי מלקק תחת? ליקקת תחת? יש פה ליקוקי תחת, כולם מלקקים תחת". בכל אופן, רתם החליטה, בעודה דוהרת על סוס פוני חף מפשע להדגים את כל סוגי הליקוקים (פנימה והחוצה, לצדדים ועוד) וקולות הליקוקים הקיימים בעולם הזה, ועכשיו כלום כבר לא יהיה אותו דבר.


פרצוף אמיתי 4 - יודעים אתם ילדים מה קורה אם מערבבים אלכוהול עם איציק זוהר? מתברר שעדיף לא לדעת. זוהר+כהל הופך בלשון נטליה עטיה ל"כל מיני דברים רעים עם הרס עצמי" ובלשון לא עטיה - לחרא בן אדם. נתחיל בפיוז שקפץ לו על מושיק, כשבאמת שאפילו לא הבנתי מה מושיק אמר שעצבן אותו כל כך, אבל זה נגמר בזה שאיציק זוהר הטיח בו את ליקוקי התחת המפורסמים וצירף אותם לראפ המקורי הנ"ל: "תשען, יאללה, תשען תשען, שען, שען אחורה, שען". נשענתם?

 

אך זוהר לא הסתפק בלהשעין אחורה אנשים, וגם נטלי האומללה נאלצה לחוש את נחת זרועו - "את לוזרית, את פאקינג לוזרית, אל תפני אליי בכלל, אני פניתי אלייך? את לוזרית" וכאילו שהביקורת הבונה הזו לא הייתה יופי של זיכרון לשמור ולספר לנכדים, באותו הלילה, לאחר שנטלי סירבה לבוא לישון עם איציק במיטה, התבלבל לו המסכן ומצא את עצמו, אופסי דייזי, במיטה של רתם! חה חה, הרי מי מאתנו לא הלך לאיבוד פעם בצינוק בגודל מטר על מטר? קורה לכולם.

 

נטלי עטיה • אני לוזרית?
 

נטלי עטיה • אני לוזרית?(צילום מסך -)

מה קרה לביצים של מושיק?

פרצוף אמיתי 5,000 - נטלי חשפה לרגע כמה חוליות של עמוד שדרה כאשר ניסתה להתעמת בבוקר עם איציק על כל נושא ה"מה עשית במיטה של רתם באמצע הלילה", בעוד שאיציק ניסה להציג יכולות משחק אשר לא ראוי שיוצגו אי פעם, "רגע איפה אני, למה אני במיטה של רתם, איך הגעתי לכאן??" אך נטלי לא התכוונה להתעלם מהתפיסה על חם הכי חמה של הקיץ מה שהוביל את איציק בלית ברירה אל הרטוריקה המורכבת והמוכרת של כל ערס מן המניין שלא יודע לדבר: "את יודעת מה, אל תפני אליי, תהיי בריאה, ביי ביי!". אז אם חשבתם שכל זה יהיה מספיק בשביל לשחרר את עטיה מהדנית גרינברג שבה, טעיתם. ביי ביי!


יותר מאוחר נערך ערב הקראת שירה למלך והמלכה בו כולם אמרו את האממתתת שלהםםם, המושג הכי שחוק בתולדות הריאליטי, אז איציק אמר - אגו אגו אגו, נטלי אמרה - אני אישה כנועה נירו בוא לקבל חיבוק, רתם אמרה - עצבנתם אותי ועכשיו אני אוכיח לכולכם שאני היחידה כאן שיודעת לכתוב, שיר הקריאה מניפסט כעוס אך מתוק שנגמר במילים - "מחבבת, שיר" ואילו מושיק סלסל בקול פעמונים על כך שכואבות לו הביצים, הפקה, אתם על זה?


זוכרים שלמדנו על דמות מעגלית? אז היה גם סוף מעגלי מוחץ לבבות כשנירו המלך ירד לצינוק כנתין, והיה מאושר יותר מאי פעם, הוא רקד וחיבק את נתיניו לשעבר ואת אלו שסתם התעמר בהם עוד קודם בלי קשר למשימה, ביקש סליחה כמו שצריך מכל אחד והזכיר לנו שיום כיפור זה בלב ושגיסנו הקשוח הוא בפנים בכלל אחיין קטן וחמוד.

 

איציק והבלבול המשכנע ביותר בעולם
 

איציק והבלבול המשכנע ביותר בעולם(צילום מסך -)

נקודות לשימור

 

רתם על הסוס: "עוד שנייה מתפוצץ לי הבז'ז'", שמישהו יביא מגבון


מושיק: "בן אדם שנותן את הנשמה שלו לא שווה למלקק תחת" - אמיתות החיים


איציק לנטלי: "את לא רוצה לשמוע דברים שאת לא רוצה לשמוע". אמיתות החיים 2


שיר לאיציק: "אמרת למושיק דברים לא יפים", איציק: "שישתה מים". למדת את זה מהאחות ביה"ס?


נירו לאח הגדול: "תמיד מעניין להציץ", האח הגדול: "ספר לי על זה". וואלק איזה אחוקים