שיר אלמליח • למה לא הקשבתי בשיעורי היסטוריה?, צילום מסך -

האח הגדול VIP: גודוביץ מתכונן למצעד הגאווה

אריאנה מלמד מוכיחה שביקורת זה משהו שרק היא יכולה לתת, תיאטרון הפרינג' של רתם ונטלי שירדוף אתכם בלילה וגם: מוטי גלעדי מקבל נכדה במעטפה • סיכום פרק 3

חשבנו שהפרק השלישי של האח הגדול VIP כבר יהיה בסימן חגיגות גיבוש, הורמונים משתוללים ושיחות נפש אל תוך הלילה אבל כנראה שעוד חזון למועד. בינתיים כן קיבלנו מנה גדושה של רגעי אימה נפלאים, להלן:

 

1. אריאנה מלמד VS שיר אלמליח

אלמליח, נסיכה טובת לב מקצרין, לא יודעת מה זה ימית למרות שהיא מקצרין, ונכון זה נורא, זה אכן גורם לתהות על קנקנה מחדש כאדם וכאזרח, זה מכעיס ומטלטל ואולי אפילו בלתי נסלח, אבל בכל זאת יש דברים אחרים ששיר יודעת, למשל, שיר יודעת שאחרי שמלכלכים מרחב משותף מנקים אותו, שיר יודעת שיותר ראוי והוגן לדבר עם בן אדם בצורה יפה לפני שתוקפים אותו, אז נכון שלהיות בן אדם זה באמת פחות חשוב מלדעת את ההיסטוריה של ימית, אבל הי - גם זה משהו.


אלמליח עשתה טעות וניסתה להעביר קצת ביקורת בונה על מלמד וכך גילנו אמש בדרך הקשה שנכון שדייג אוהב דגים אבל מבקרת לא אוהבת ביקורת, בכלל לא אוהבת. אלמליח ניסתה להגיד למלמד שלפעמים הגישה והטון שלה לא נעימים, קצת תוקפניים ובסך הכל זה לא יפה כי שיר מתנהגת אליה בכבוד, אז בתגובה מלמד נתנה לשיר תצוגת תכלית מרהיבה של הנאמר לעי"ל; "אה, זה פשוט כי אני בזה לך ולכל מה שאת מייצגת", אמרה בסבלנות, הכלה ורלוונטיות גדולים, "כשאת לא יודעת מה זה ימית, זה פשוט בושה וחרפה", הציפה שוב אריאנה את הכתם האפל באישיותה של שיר כקלף מנצח של "ידע כללי דוחה שבת".

 

אך אלמליח, שבנוסף לכל הדברים הלא חשובים שהיא יודעת, יודעת גם מתי לסגת ולא להיכנס להתנגחויות מיותרות, הלכה משם והשאירה את אריאנה לשחק עם הבוז הגדול והידע הכללי שלה לבד.

 

אריאנה מלמד • מבקרת בחסד
 

אריאנה מלמד • מבקרת בחסד(צילום מסך -)

2. נטלי עטייה, רתם אייזק ואודם

זוכרים את סרטון ה"רמיזה העדינה והכמעט בלתי נראית לסקס ועירום של רתם ונטלי בחדר השינה"? אז מתברר שהבנות אכן הרימו את הכפפה השמנונית אבל אז הפילו אותה והחליטו להרים גרב ספורט במקום. וכך, בסרטון בעל הטוויסט המפתיע בהיסטוריה, השתיים שוכבות מתחת למיטה נאנחות וגונחות אך אז, איזה קטעים, מתברר שהן בכלל עושות אחת לשניה נעים בגב ולא מין אוראלי! חה חה שובבות אמיתיות!


אז אחרי שנאנסו על ידי מוחו הגס של האח הגדול, החוויה המחללת עוד נמשכת כאשר השתיים נאלצות להתחנן ללייקים בעוד שהסרטון שלהן מדשדש לו במעלה האודשינים לתחבושות הגייניות. אבל לא זה היה הרגע הקשה לצפייה, הרגע הקשה האמיתי היה מחזה האימים, תיאטרון פרינג' בדרום תל אביב/ מסיבת סיום בחטיבה/ נערה בהפרעה - שראינו במקלחת.

 

מה שקרה שם במקלחת זה שעטייה ואייזק ניסו לעורר את הגולשים לעשות להן לייק במעין מערכון קומי-טראגי, בו מישהי אומרת משהו ואז השנייה עושה לה פס של אודם על הפרצוף, הטקסטים היו טעוני שיפור (לי יש טוסיק עגול יותר), האודם התבזבז והמבוכה הייתה גדולה. בין רגע מבוכה אחד למשנהו, היה ניתן להבין שזה אמור להיות קאט פייט שכזה, אבל רך, עם איפור ומחמאות, כשנטלי עטייה נראתה כאילו היא עושה בייביסיטר לילדה בגיל ההתבגרות ואמא שלה עדיין בסלון אז היא עושה עושה את עצמה נהנית במאמצים עילאיים בעודה מתה קצת מבפנים. אבל בסדר זה עבר וכמו שאומרים, מה שלא הורג אותך מחשל אותך ולי יש טוסיק עגול יותר.

 

תיאטרון הפרינג' של נטלי ורותם
 

תיאטרון הפרינג' של נטלי ורותם(צילום מסך -)

3. טורנדו ההומופוביה של גודוביץ

ללא ספק רגע האימה המלכותי, החגיגי והמנצח של הפרק היה מופע ההומופוביה של ישראל גודוביץ. גודוביץ האדריכל המכובד בן ה-80 לא ישן שלושה ימים מרוב פחד ומצוקה מכך שייאלץ לצלם סרטון עם יצור הכלאיים בעל השפתיים המשורבבות - סתיו סטרשקו. אבל מה לעשות, הרגע המפחיד הגיע וצמד החמד הוכנס יחד לחדר המשימות; כאן יאמר לזכות גודוביץ, שסטרשקו לא כל כך קרא את מפת ההומופיה המהבהבת ולא שמע את סירנות האזהרה ובכניסתם לחדר המשימות אמר לגודוביץ בלי לחשוב פעמיים - "אתה שם עכשיו פאה בלונדינית ואודם!" שזה, טיפ טיפה הארד קור, אולי עם קצת יין לפני וכמה מילים טובות היה לזה יותר סיכוי.

 

גודוביץ המסכן הרגיש שחששותיו המודחקים קורמים עור וגידים וקמים לתחייה לנגד עינייו - הנה, באמת אם נמצאים ליד הומו הוא מנסה להפוך אותך להומו! והוא לא רוצה להיות הומו! מה יעשה? תחילה לא יישב לידו, אח"כ יסרב בתוקף לנגן בפסנתר כי כולנו יודעים איך זה תמיד נגמר, ואז, כשהפאניקה תגבר על הכל יפצח בקריאות נואשות לעזרה: "תוציאו אותי מכאן!"

 

וכך היה. גודוביץ נכנס לפאניקה בלתי מרוסנת, היפר-ונטילציה, אימה וזעזוע. אך למרות האירוע הטראומטי שני דברים חשובים קרו במהלך המקרה: אחד - אריאנה קיבלה קצת צעקות כשניסתה לעמוד בדרכו של הטורנדו הזועם והשני - גודוביץ הבין שאין כאן שום בעיה שקצת וודקה לא יכולה לפתור.

 

האח הגדול הבין מיד שמה שנכון נכון והכניס במהרה ארגז אלכוהול לבית, בדיוק כמו לירות חץ הרדמה בדוב משתולל; כמה דקות אחרי זה גודוביץ וסטרשקו כבר יושבים שבת אחים גם יחד ונזכרים איך פעם מזמן גודוביץ כמעט קיבל בגללו התקף לב, גוד טיימס!

 

ישראל גודוביץ • לא מנגן על פסנתרים ולא שם אודם
 

ישראל גודוביץ • לא מנגן על פסנתרים ולא שם אודם(צילום מסך -)

שזורים בין רגעי האימה של הפרק היו גם כמה רגעים אחרים: קטיה שוברת את לב העם בחדר האח הגדול, נירו לוי חושף שהוא רק רוצה להיות מצחיקול, איציק זוהר, מה אומר לכם על איציק זוהר - מאז שהוא למד להכין חביתה הוא בו אדם אחר וגם: מתברר שמוטי גלעדי הוא לא אלביס! הוא דווקא איש נחמד עם נכדה במעטפה.

 

נקודות לשימור:

 

אריאנה לשיר: "את יפהפיה ואני מכוערת", שיר: "תודה"

 

מוטי נשבר במשימה עם אריאנה ומציע רעיון מהפכני: "אפשר לעשות את הדואט לבד?"

 

נירו בבריכת גומי פונה בפניה נרגשת לילדים שלו: "עומר ועמליה, תראו מה אבא עושה בשביל פרנסה"

 

רותם לאיציק אחרי החביתה הראשונה שלו: "וואו, זה כאילו יכולת לעשות את זה כבר מזמן!"