נבחר השיר של ישראל לאירוויזיון: מתי תוכלו לשמוע אותו?

לא עבר זמן רב מרגע הזכייה של קובי מרימי ב"כוכב הבא" ועכשיו יש גם פרטים ראשוניים על השיר הנבחר. לסיפור המלא

קובי מרימי נבחר לייצג את ישראל באירוויזיון כשהוא גבר על מתמודדות כמו מאיה בוסקילה ושפיטה וגם עורר דרמה גדולה כאשר הודח מה"כוכב הבא" והוחזר בגלגל הצלה אחרי מחאת הקהל. אנשים רבים התאהבו בקול המיוחד שלו והסקרנו לגבי סגנון השיר שיבצע בתחרות.

היום (רביעי) נודע כי השיר שייצג את ישראל באירוויזיון נקרא "HOME" והוא נוצר על ידי אוהד שרגאי - מורה בכיר בבית הספר למוזיקה רימון, וענבר ויצמן. לפני החשיפה שלו בעשירי במרץ בטקס פרסי הטלויזיה שישודר ב"כאן 11", השיר יעבור עיבוד ויצולם גם קליפ שיוצג בכנס ראשי המשלחות של ה-EBU. הדבר שידוע כרגע הוא שמדובר בבלדה יפה ומרגשת.

 
 
 


השנה הוגשו לועדה, הכללה שישה חברים וחברות אשר בראשה עמד אביעד רוזנבוים, כ200 שירים, מדובר ב- 30% יותר משנים קודמות. בין הכותבים היו גם שמות מוכרים כמו קרן פלס ושירי מימון, שהיו גם השופטות בתכנית שבחרה את הנציג והיו תומכות נלהבות של מרימי. לפני הבחירה, הועדה התכנסה למספר מצומצם של שירים שהוקלטו כסקיצה.

קובי מרימי מסר בתגובה: "משמיעה ראשונה השיר ריגש אותי מאד והתחברתי אליו מיד, תודה לועדה שבחרה לי שיר שמתאים לי בדיוק, ובעוד כמה ימים כולם יוכלו להתרגש יחד איתי מהשיר".