נטע ברזילי אחרי 'באסה סבבה': "מתפוצצת, מבולבלת, אני בשוק"

הזמרת שזכתה באירוויזיון 2018 הוציאה הבוקר סינגל שני, וגילתה שהוא התקבל בסיקור נרחב בעיתונות העולמית: "שייזכרו שאני רק בהתחלה, מתכננת עוד דברים ענקיים"

השיר השני שהוציאה הבוקר זוכת אירוויזיון 2018 נטע ברזילי זכה לסיקור נרחב לא רק בישראל, אלא גם בעולם. "זה היה היסטרי", סיפרה ברזילי על התגובות והכיסוי בעיתונות העולמית, "אני רואה בניו יורק טיימס, בדיילי מייל, ומסתכלת רגע - מה, זה אמיתי?".

 
 
 

השיר "באסה סבבה", שהקליפ שלו צולם בקייב בהשקעת ענק, הוא הראשון שהוציאה ברזילי מאז זכייתה בתחרות המוזיקה בפורטוגל במאי 2018 - זכייה שהביאה את האירוויזיון בשנה הקרובה לישראל, ותל אביב תארח אותו בחודש מאי הקרוב. בין לבין הספיקה ברזילי להופיע ולהתארח באירועים מוזיקליים ברחבי העולם עם TOY, השיר שהגיע לראשות המצעדים בעולם.


 

"אני מתפוצצת, מבולבלת, 1001 דברים ביחד", אמרה ברזילי בסרטון שהפיצו אנשיה, "אני בשוק מהחיבוק מכל הקהל שלי, זה מטורף. ניתנה לי זכות גדולה במיוחד לעבוד עם חבורה של מפלצות מוכשרות במיוחד. אני לא תופסת ולא מעכלת, זה מרגיש all over again כמו שאומרים, ואני רוצה להגיד תודה לכולם. ויאללה בואו נחגוג ונגביר את הווליום באוטו ונרים".

ברזילי הוסיפה כי למרות הסיקור המרשים, היא מבקשת שיזכרו כי היא רק בתחילת הדרך. "אני מוציאה שיר אחד וזה מה שקורה - זה מדהים. שכולם ייזכרו שזה רק הסינגל השני שלי, אני רק בהתחלה ועוד מתכננת דברים ענקיים וגדולים, ואשמח ממש אם תצטרפו אליי למסע הזה".