אושר ביטון, יוטיוב

רגע אחרי "הכוכב הבא לאירוויזיון": אושר ביטון מוציא שיר ראשון

אושר ביטון מאכזב, ג'קו אייזנברג חוזר, ישי ריבו מרגש ומי היא כוכבת הפופ הבאה של ישראל? חדשות מוזיקה ישראלית

רגע אחרי שהודח מ"הכוכב הבא לאירוויזיון", משחרר אושר ביטון את השיר הראשון שלו מאז התחרות (ניצול מומנטום מדויק) – "משתקפת" שכתב שמוליק אלבוחר והלחינו פאר טסי ואריק זנטי.

השיר, בלדה רומנטית סטנדרטית ושוברת לב, נעימה אמנם לאוזן, אך פחות מביאה לידי ביטוי את קולו הייחודי של ביטון כפי שבא בתכנית הפריים טיים, אלא הוא נשמע בה טכני מדי ופחות מלא רגש. שיר נחמד, אך ציפיתי ליותר.

לאחר שדי "נעלם" מהרדאר, חוזר זוכה "כוכב נולד 4", ג'קו אייזנברג לחיינו עם שיר ראשון מאלבום חדש שבדרך – "הימים", בלדת רוק רומנטית ומלודית התפורה היטב למידותיו ומזכירה את קולו העוצמתי והחיסרון שלו בנוף המוזיקה המקומי. כמה טוב שבאת הביתה!

עוד אמן שהצליח לרגש אותי הוא ישי ריבו ששירו "הלב שלי", שיר חדש מאלבום שרביעי שבדרך הכולל פזמון קליט ונוגע שמשלב טקסטואליות פיוטית מבית היוצר של ריבו ששר שיר הלל לקדוש ברוך הוא ונע ונד אומנם במקום הבטוח והנוח לו, אך מצליח לספק את הסחורה.

אושר כהן, שהפך בשנים האחרונות ליוצר וזמר נוסק בשמי הזמר המקומי והים תיכוני בפרט, ממשיך להמטיר בלדות מרגשות (ולעיתים די קיטשיות) והפעם מגיע תורו של השיר "מרגיש שלך", שכתב והלחין יחד עם נדב "נאבי" אהרוני המשרת היטב את קולו המלטף, המסולסל, מלא הכנות והרגש.

במה חדשה: עמית בן דוד – Ocean Of Love

אחרי עמית בן דוד או בשם הבמה שלה – Amit אני עוקב מספר שנים בעיקר דרך הפייסבוק מקטעי שירה שמשתף עם קהל עוקביה. השבוע חבקה סוף סוף את שיר הבכורה שלה – Ocean Of Love, שיר סול ו-RNB באיכות בינלאומית שמתובל בכריזמה ופרפורמנס צעירים, עכשוויים ונוטפי אנרגיה שללא ספק מסמנים אותה כדבר הבא בשמי הפופ המקומי ומי יודע? אולי בעתיד גם העולמי.