אחרי ציפייה ארוכה: נטע ברזילי מוציאה סינגל שני, "באסה סבבה"

לאחר שזכתה באירוויזיון 2018, הגיעה למקום הראשון במצעד הבילבורד האמריקאי וכבשה את אירופה עם סיבוב הופעות מצליח- נטע ברזילי מוציאה סינגל חדש. האזינו

לאחר שכבשה את העולם בסערה עם Toy – נטע ברזילי מוציאה את "באסה סבבה", הלהיט הראשון שלה מאז הזכייה

עם המון אנרגיות וכישרון מוזיקלי, טקסט פשוט ושובב ובעיקר כריזמה ויכולות קוליות נהדרות, נטע ברזילי פותחת "רשמית" את קריירת הסולו שלה מאז הניצחון ההיסטורי בליסבון.

"באסה סבבה" נכתב על ידה ועל ידי שותפיה ליצירת Toy – סתיו בגר ואבשלום אריאל. השיר נע בין פופ אלקטרוני חדשני ועכשווי לבין השפעות ביטים אפריקאיים ושירה מלאת סול מבית היוצר של ברזילי. הלופר, כמובן, בתמונה יותר מאי פעם.

השיר – Bassa Sababa המושר בלועזית זוכה לקליפ בינלאומי שמלווה את הסינגל בוים על ידי רועי רז וצולם בקייב, כשהוא מונה למעלה מ-250 אנשי צוות וכ-50 רקדנים ומשתתפים. על פי ההערכות, עלות הקליפ קרובה למיליון שקלים.

"אני מתרגשת לחלוק איתכם את 'באסה סבבה'- המנון חגיגי ומעצים, על יציאה לעצמאות מכל הבחינות, על להיכנס בקושי שבחיים- ביחד- ועם המון שמחה, קלילות וצבע", אומרת ברזילי ומוסיפה: "למדתי השנה דרך הקהל שלי שאני יותר חזקה ממה שנדמה לי שאני. שהאור והשמחה בתוכי והאנשים שסביבי מסוגלים לנצח ביחד את כל החושך שבא מבפנים ומבחוץ. קרנף היא חיה עם עור עבה מאוד, שמגנה על עצמה ועל העדר שלה בתקיפה ולא בבריחה. היא גם חיה בעדרים והם נעים ושורדים יחד".

 
 
 
 נטע ברזילי

נטע ברזילי ( דניאל קמינסקי)

 

 

Netta/ bassa sababa

BAM BAM BASABIM

MESIBA BASSIM

BIS MI WASABI

BASSA SABABA

Stop!

Call your mama

Run

Tell her I’m a Rhino

My killer girls are coming

If you won’t hide you’re done

I’m gonna eat you

Um um um um um

Gonna beat you like a drum

Um um um

Gonna chew you like some gum

Um um um

Go and tell her who I am

Baby call your mom

Bam bam bam bam bam

Stop!

Hold the trigger

Watch

My Horn is bigger

I win

I love my thicker figure

i grew a thicker skin