מכורי "הכלה מאיסטנבול", שימו לב: כך תוכלו לבקר באחוזה שבסדרה

הטלנובלה הטורקית "הכלה מאיסטנבול" הפכה לסדרה האהובה ביותר על ישראלים רבים - ועכשיו גם אתם תוכלו לטייל בתוך האחוזה בה צולמה הסדרה האהובה. צפו בקטע המלא

אחרי שהסדרה "הכלה מאיסטנבול" סחפה אלפי ישראלים, עכשיו מגיעה גרסת המציאות, עם סיורים בסט הצילומים של הסדרה האהובה. איריס אוסי פסון, מארגנת ומפיקת טיולים ואירועים, וקורין בן- שימול שמכורה לסדרה שהשתתפה בסיור, הגיעו לאולפן "העולם הבוקר" כדי לספר על הסיור החדש והמסקרן בסט הסדרה שהכניסה אלפי ישראלים להיסטריה, יותר מבכל אחת מארבעים המדינות באסיה, אירופה ודרום אמריקה בהן היא משודרת. 

 

עלילת "הכלה מאיסטנבול" מתמקדת בסיפור האהבה האסורה בין סוראייה, שמגיעה לאיסטנבול כדי להגשים את חלומה לשיר, לבין גבר לאחת המשפחות המיוחסות בעיר, בשם פארוק. בן שימול אומרת כי "מאז שנכנסו הטלנובלות הטורקיות זה הפך למשהו אחר", ומוסיפה: "הסיור היה מטורף, זאת סדרה שכבשה את כל המדינה, כולם כולל כולם".


 

"כיבדו אותנו שם והתייחסו אלינו כמו מלכות, היה לנו מאוד כיף; המותגים והקניות בגרושים והאוכל מדהים", היא מספרת. למרות ההרגשה הטובה, עדיין נשאר החשש מסיור במדינה שחוותה עשרות פיגועים בשנים האחרונות. "נתתי תדרוך לבנות שהגיעו לשמור על פרופיל נמוך", מספרת המדריכה. הטיול נמשך 5 ימים והסיור באחוזה בה צולמה הסדרה נמשך 50 דקות. 

צפו בראיון המלא מ"העולם הבוקר"