נטע ברזילי זוכה באירוויזיון 2018 , גטי אימג'ס/אימג'בנק

זה מתקרב: כך תיראה במת האירוויזיון בישראל!

איגוד השידור האירופי מפרסם תמונת-הדמיה ראשונה של במת האירויזיון שייערך בתל אביב. הצורה: יהלום הפוך. בהפקת התחרות הישראלית מנסים להגדיל את מספר המושבים באולם

48 שעות אחרי סגירת מכרז בניית הבמה של אירוויזיון 219 בתל אביב, חשבון הטוויטר הרשמי של תחרות הזמר האירופית מפרסם סקיצה ראשונה של הבמה, כפי שתיבנה בביתן 2 בגני התערוכה, שייקראו לצורך האירוע ומעתה והלאה "אקספו TLV".

צורת הבמה, דומה לשרטוט שדלף לפני מספר שבועות מחשבונות הרשת החברתית של אחד היועצים שהובאו לישראל. מדובר בצורת "יהלום הפוך" שקודקודו בגב הבמה ייצור אשליית עומק. בשולי הבמה -"קטווק", מסלולי הליכה עליהם יוכלו לצעוד המבצעים כחלק מהכוריאוגרפיה.מעל הבמה משולשים שבאפקטים מבססי-תאורה יוכלו ליצור, בין היתר, צורת מגן דוד.

בתוך כך, בימים אלה עמלים מפיקי התחרות על הגדלת מספר המושבים באולם. ל-10.tv נודע כי בין היתר ינסו לעשות זאת באמצעות בניית טריבונות תלויות, כלומר יצירת קומה נוספת של מושבים, מה שאמור להגדיל את מספר המושבים הכולל בביתן ל-7,500 בסך הכל במקום 5,000-6,000 לכל היותר, שניתן לדחוס כרגע לאולם, הקטן ביותר ששימש לתחרות בעשור האחרון .

על פי פרסומים קודמים, הגרין-רום, האולם בו יישבו חברי המשלחות, לא ימוקם בתוך האולם המרכזי אלא בביתן 1 הסמוך בגני התערוכה. טרם ברור האם גם למתחם זה, שיודגש כי אינו מתחם התחרות, יימכרו כרטיסים.

אירוויזיון 2019 ייערך בחודש מאי הקרוב בתל אביב. שלבי חצי הגמר יתקיימו ב-14 וב-16 במאי ואילו שלב הגמר בהשתתפות 26 מדינות (10 שיעלו מכל חצי גמר, בתוספת חמש המדינות המייסדות והמדינה המארחת),ב-18 במאי 2019.

 כך תיראה במת האירווזיון בישראל
 

כך תיראה במת האירווזיון בישראל ( EBU)