משחקי הכס, יחצ

מה ניתן ללמוד מהטריילר הרשמי של משחקי הכס לקראת עונה 8?

אחרי שהתבשרנו שהעונה האחרונה של משחקי הכס תגיע באפריל, יצא גם טריילר חדש שכרגיל לא מגלה פרטים רבים. צפו

מעריצי משחקי הכס לא יכולים כבר לחכות ליציאת העונה השמינית והאחרונה של הסדרה. אחרי שמספר שחקנים סיפרו שבכו כשקראו את תסריט הסיום ויש כבר אפילו תאריך- אפריל 2019, עכשיו מגיע גם הטריילר הרשמי.

כמו שהתרגלנו מהעונות הקודמות, הטריילר לא מגלה הרבה ומותיר בעיקר סימני שאלה שכבר היו קיימים. כנראה שיוצרי הסדרה מנסים לשמור על רמת מתח גבוהה לקראת חזרתה של הסדרה. בטריילר ניתן לראות קרח שמתפשט ומקפיא פסל של דרקון וזאב (זאב בלהות הוא הסמל של בית סטארק) ומולו אש שמתפשטת ושורפת פסל של אריה (סמל בית לאניסטר).

 
 
 

כזכור, הספר עליו מבוססת הסדרה נקרא "שיר של אש וקרח". האם דאינריז טארגאריין מייצגת את האש וג'ון סנואו את הקרח או שהקרח אלה דווקא המהלכים הלבנים שבסוף העונה השביעית אכן הקפיאו את אחד הדרקונים של דאינריז והפכו אותו לאחד משלהם?

דבר נוסף שגילינו בעונה השביעית הוא שסנואו הוא בעצם גם חצי טארגאריין ולכן המפגש בין אש וקרח יכול בכלל להתייחס אל המוצא שלו. שאלה נוספת שעולה היא האם העובדה שהאש שורפת דווקא פסל של אריה לפני שהיא מתנגשת עם הקרח מרמזת על ניצחונה של דאינריז על סרסיי לפני שהיא תפגוש באויב הגדול האמיתי- המהלכים הלבנים?