הקריירה של מריה קארי קמה לתחייה - בזכות האשטאג אחד

האלבום "גליטר" משנת 2001 נחשב לאחד הכשלונות המהדהדים והמביכים בקריירה של הזמרת, שתיזכר תמיד בזכות שיר חג מולד אחד. ואז, המעריצים הצליחו להכניס גם אותה להלם

מי שמכיר מקרוב את מריה קארי, יספר לכם שאם תרצו אי פעם לעצבן אותה, אבל ממש, תזכירו לה את הסרט והאלבום "גליטר" מ-2001.

הכישלון המהדהד הן של הסרט הגרוע והן של האלבום, נחשב לאחד מרגעי השפל הנוראיים בקריירה של הכוכבת, שכבר בערך רבע מאה חיה בתודעה הציבורית והכלכלית בעיקר בזכות ה-להיט "All I Want for Christmas". שיר חג המולד של מריה קארי נחשב עד היום לאחד הלהיטים הגדולים שלה, אבל את נס חג המולד השנה דווקא יצרו המעריצים ברשת. 

17 שנים אחרי הכישלון ההוא של גליטר, בזכות האשטאג אחד, "ג'אסטיס פור גליטר" שהתפשט בקרב חובבי הפופ בארצות הברית - קפצו מכירות פסקול הסרט בעשרת אלפים אחוזים והציבו אותו לפני שבועיים במקום הראשון ב-ITUNES. מריה עצמה היתה בהלם מוחלט. 

אבל חג המולד של מריה הוא לא רק ניסים ונפלאות. הזמרת שמוזמנת מדי שנה להתארח באירועים ובתוכניות החג כדי לבצע את הלהיטים שמחממים את ארצות הקור, נתפסה במערומיה (ללא כל קשר למלבושיה) היום לפני ארבע שנים, כשעובד אולפן אכזרי למדי בודד את קולה מהפלייבק באחת מתוכניות החג.

למרות שבזמנו היא ממש לא אהבה את הבדיחה על חשבונה, ארבע שנים אחרי מריה דווקא מצטרפת לבדיחה על עצמה – באינסטגרם, שם העלתה פוסט על הטרנפורמציה שלה בכל שנה לקראת תקופת החגים.

את חג המולד השנה מריה חוגגת לא רק עם שירי החג הרגילים שלה, אלא גם עם סינגל חדש, שיר העצמה נשית בשם NO NO NO, או אם תרצו – כשאת אומרת לא למה את מתכוונת. רק קצת חבל שבפריים הסיום של הקליפ המילולי, שם מופיעה המילה "לא" בכל השפות בעולם, קצת התבלבלו בעברית.

אז גם אם מדובר במישהי שבאמריקה וברחבי העולם כולו קצת אוהבים להפוך לבדיחה, תודו שאפילו אתם נכנסים לאווירת החגים החורפית כשאתם שומעים את מריה קארי.