אריאנה גרנדה, יוטיוב

זו הסיבה שהקליפ החדש של אריאנה גרנדה שבר שיאי צפייה ביוטיוב

ניקי מינאז' וליל' ויין במועדון חשפנות, מיילי סיירוס נמלטת מהמשטרה, אליסיה קארה שבורת לב ואריאנה גרנדה הודפת שמועות על הריון. חדשות המוזיקה מחו"ל

את שנת 2018 חותמת ניקי מינאז' בצורה הסקסית ביותר: מועדון חשפנות. כל זה ועוד קורה בקליפ החדש שלה ושל ליל' וייןGood Form שכולל חשפניות בשלל פוזות ולבוש מינימלי שלא מסתיר בדיוק את החזה והעכוז ולצד כוריאוגרפיה הדוקה השיר שומר על הנוסחתיות המוזיקלית שמינאז' דוגלת בה ומספק את הסחורה. ככה מייצרים להיט!

כמרים במועדון חשפנות, ערוצי חדשות סוערים, צלפים יורים ומיילי סיירוס אחת שנמלטת מהמשטרה הם שמרכיבים את הקליפ החדש של הכוכבת מתוך שירה המשותף עם המפיק המוזיקלי מארק רונסוןNothing Breaks Like A Heart.

השיר, הנע בין קאנטרי לדיסקו קיטשי, הופק בצורה עדינה ומדויקת ע"י רונסון כשהוא תפר אותו היטב למידותיה של סיירוס ולא חוזרני מדי כשהוא מגביר את הציפיות לגבי אלבומה השביעי העתידי.

אחרי המתנה מרובה יצא השבוע סוף סוף לאוויר העולם אלבומה החדש והשני במספר של זוכת הגראמי אליסיה קארהThe Pains Of Growing והסינגל המלווה את צאתו הוא Not Today שבקליפ, המינימליסטי למדי, נראית קארה שוכבת במיטה, כשדמעותיה מקלקלות את האיפור והמסקרה ומלכלכות את פניה בעודה שבורת לב. שיר פופ קליט, שבלוני (אך בטוח) ומעולה המצדיק את זינוקה של קארה.

ארקטיק מאנקיז חוזרים לשורשי הבלוז והסול של הסיקסטיז ומשחררים את Anyways מתוך ה-EP החדש של הלהקה שיצא על גבי ויניל (תקליט שחור ישן) כצד B של Tranqulity Base Hotel And Casino. צליל חם ונוגע. בעיקר לחובבי הז'אנר והלהקה.

אריאנה גרנדה בהריון? אומייגאד לא, זו רק שמועה בטוויטר שהייתה ההשראה לקליפ לשיר החדש שלה Thank U, Next שיוצא באווירת כריסמס ומתחוללת בתיכון טיפוסי ובו עוסקת הכוכבת בשמועות שרצות סביבה, הודפת אולן וחושבת על העתיד. אריאנה במיטבה.

הקליפ הזה כבר הספיק לשבור שיא עולמי, בכך שצבר מיליון צפיות בתוך פחות מ-34 דקות בלבד - מספר הצפיות הרב ביותר בזמן הנמוך ביותר, וזאת כמובן הודות לבילד אפ שנעשה לקליפ.