טראוויס סקוט בקליפ neighbor , יוטיוב צילום מסך

קיילי ג'נר, אל תסתכלי: כך מתאר טראוויס סקוט שלך את חייו

בן זוגה של קיילי משחרר שיר חדש שמשלב סמים, רצח ודולרים, מריה קארי חוזרת לאהבה ישנה, אלי גולדינג מדמה את יום חתונתה ואלסיה קארה קופצת לאייטיז: סיכום מוזיקה בינ"ל

אלי גולדינג מדמה את יום חתונתה, מה קיילי ג'נר תגיד על אורח החיים הפרוע של הבויפרנד ואב בתה, הראפר טראוויס סקוט, אליסיה קארה חוזרת לאייטיז ומריה קארי חוזרת עם אלבום חדש. סיכום מוזיקה בינלאומית

אלי גולדינג, דיפלו וסוואה לי החזירו אותנו לטקס החתונה עם השיר Close To Me בו גולדינג לבושה בשמלת כלולות צחה כשלג ושרה לאהוב ליבה שהיא לא רוצה מישהו אחר מלבדו שיהיה קרוב אליה, עד שמרחיקים אותו ממנה. סוואה לי משיב לה בשירת תנחומים וההפקה המוזיקלית הפופית למדי של דיפלו משלימה את התמונה.

ג'וייסי ג'יי וטראוויס סקוט החליטו להקדיש שיר לשכנה שלהם בקליפ - Neighbor, או ליתר דיוק לספר על חיי הפשע שלהם שכוללים סמים, רצח וכסף.

מדובר בקליפ נועז שכולל באדי בילדר, בחורה מתערטלת בלבוש מינימלי כשהיא סוחטת את החזה שלה ובעיקר היפ הופ ופזמון מדבק שכולל הרבה חזרות על מילה אחת שמתחרזת עם Duck. מעניין מה לבת זוגו ואם בתו של סקוט, קיילי ג'נר, יהיה לומר על אורח החיים הפרוע שלו.

אליסיה קארה מצהירה כי ב-30 בנובמבר ייצא אלבומה השני – The Pains Of Growing וכטיזר לצאת האלבום, שחררה קליפ חדש בניחוח אייטיז לשיר מתוכו Not Today בו לבושה בחליפה גברית ומתנועעת לצלילי תקליט בפטיפון ישן עם תנועות די מוזרות (טוב, האייטיז).

למרות הקליפ הלא אטרקטיבי במיוחד, מדובר בשיר מלודי וקליט שמגביר את רף הסקרנות לצאת האלבום.

השבוע שחררה מריה קארי את אלבומה ה-13 במספר – Caution - מתוכו שוחרר הסינגל השני, 8th grade, במסגרתו חוזרת בזיכרונה אל ימי כיתה ח', אל אהבת נעוריה הראשונה, אל הסיגריה הראשונה ואל התהיות לגבי מה שהיה יכול להיות ומה שישנו. שיר סול די מיושן אבל שומר על הקו האופייני של קארי.


 

2 צ'יינז וטיי דולה סיין נוטשים לרגע את ההיפ הופ האופייני שלהם ועושים RNB מלא רגש, רוך ורומנטיקה בשיר Girl's Best Friend שזוכה לקליפ אנימטורי הכולל את דמותו של 2 צ'יינז מעשנת עם שרשר "טראפ" על הצוואר. המסר בשיר: "יהלומים הוא החבר הכי טוב של כל בחורה". מה דעתכם?