קיקי, יוטיוב

שכחו מקיקי: האם זה יהיה הריקוד הוויראלי הבא?

חאליד באלבום חדש, ג'ונס בלו וליאם פיין משתפים פעולה עם כוכבת הרשת לנון סטלה וליל ויין וסוויז ביטס במחווה לריקוד הויראלי שמשגע את העולם. סיכום מוזיקה בינלאומית

השבוע נחת אלינו הלהיט הלוהט והחדש מבית היוצר של ליל ויין וסוויז ביטס- Uproar שזכה לקליפ בהשראת הריקוד שהפך ויראלי In My Feeling (שיר של דרייק שהקומיקאי שיגי צילם עצמו רוקד לצליליו ואתגר את קהל האינסטגרם שלו שנסחף בסערה) והוא אולי השיר הכי מרקיד ומקפיץ באלבום החדש של ויין- The Carter V שיצא בשישי האחרון.

ויין השכיל לדעת שבכדי להמציא עצמו מחדש הוא צריך, מלבד השירים בסגנונו הסטנדרטי, גם לשלוף מהכובע להיט ריקודים שיעשה באזז ברשת ו- Uproarזו בדיוק התשובה.

"פולרואיד" הוא שם הסינגל החדש והמשותף של ג'ונס בלו, ליאם פיין ושימו לב כוכבת הרשת לנון סטלה, בו מגישים פופ נוסחתי, קיטשי וקצבי שמספק היטב את הסחורה וזוכה לקליפ סטנדרטי המגולל מספר סיפורי אהבה נאיביים המתחוללים בשגרת רחוב רגילה.

מתודלקת באלכוהול וברובה, יוצאת בחורה לבילוי ערב במועדון בכדי לגלות מה הבויפרנד הקשוח שלה עושה כשהוא לא איתה. היא מוצאת עצמה במסיבת בריכה לילית ולבסוף, מבלי שציפתה לכך, מושלכת מן הגג ומתרסקת למוות על מכונית.

כל התסריט הקשוח הזה בבימויו של קיד ארט מתרחש בקליפ החדש של הראפרים T.I, יאנג ת'אג וסוויז ביטז (שוב) לשיר The Weekend שמציג טראפ משובח ובועט.

השבוע חבק חאליד אלבום סולו שני רומנטי ורגיש – Suncity שמציג בעיקר בלדות פופ שקטות, מלנכוליות וענוגות מבית היוצר שלו שממשיכות בקו השברירי המאפיין אותו ומציגות את יכולותיו הקוליות המלטפות.

האלבום החדש מונה שבעה שירים ובקליפ הזה חאליד מספר עליו ועל השירים בצורה האופיינית לו.