הצל ואמיר חצרוני , חדשות עשר, הצינור

זו לא בדיחה: הצל ואמיר חצרוני נכנסים לבית האח הגדול?

הראפר ופעיל הימין, לצד הפרופסור והפובליציסט הפרובוקטיבי לא פחות ממנו, מככבים בראש רשימת השמות שאמורים לפאר את העונה הקרובה של בית האח הגדול VIP. ומי עוד ברשימה?

ב"רשת" מגייסים את האנשים לעונה הקרובה של "האח הגדול VIP", ובתקווה לעונה עתירת רייטינג, לא חוסכים בסלבריטאים בעל מעמד ציבורי, איך לומר, מעניין.

על פי מידע שהגיע ל ערוץ עשר, יואב אליאסי "הצל" בן ה-40, ראפר ופעיל ימין מעורר מחלוקת, עשוי למצוא את עצמו בבית האח, ומהצד השני של המפה הפוליטית עשוי להצטרף אליו הפרופסור לתקשורת אמיר חצרוני (50), מעורר מחלוקת לא פחות ממנו שמאחוריו (וגם לפניו, תכל'ס) שורת התבטאויות פרובוקטיביות.

 
 
 

אבל לא רק על הקצוות של המפה הפוליטית הולכים שם, ומשא ומתן מתקיים גם עם מספר דמויות צבעוניות אחרות מהחברה הישראלית - ביניהן אהובה אלפרון, אשתו של יעקב אלפרון שעברה בינתיים לעסקי האוכל; השדכנית הלנה עמרם, שלפני כשנתיים וחצי עלה שמה לכותרות בפרשה משונה של "מכירת כלייה"; וכדורגלן העבר שגם הסתבך בפרשיות מפוקפקות, פליקס חלפון. בצד הפחות מוכר לרוב הציבור, מתקיים מו"מ עם שדרן רדיו דרום לשעבר, מישל בניסתי.

בניגוד לפרסום קודם באתרנו, לא התנהל כל מו"מ בין הפקת האח הגדול לבין גב' ורדה רזיאל ז'קונט לצורך השתתפותה בתכנית, וממילא נמסר מטעמה כי אין ולא היה בכוונתה להשתתף בתכנית זאת.