הארדוול, יח"צ

מה באמת עומד מאחורי הפרישה המפתיעה של הארדוול?

"אני צריך זמן להיות עצמי" כתב הדי ג'יי הענק בחשבון האינסטגרם שלו כשהודיע על פרישתו מהופעות והשאיר את המעריצים המומים. אז מה עומד מאחורי המהלך הפתאומי?

הארדוואל פורש מעולם ההופעות החיות, אבל זה בדיוק מה שגורם לנו להעריך אותו יותר
פרישתו של הארדוואל מהבמות הייתה עצובה להחריד. מפיק העל, שמספק את אחת מההופעות הטובות בעולם, סיים את סיבוב ההופעות הנוכחי ויוצא לחופשה מהבמות עד להודעה חדשה - ככל הנראה לצמיתות. הפוסט החושפני שפרסם לפני כשבוע באינסטגרם גרם לרבים מפח נפש גדול, אך לנו הוא דווקא גרם להתאהב עוד יותר בהולנדי שנושם ביג רום. האומץ שלו לכתוב את האמת בידיעה שלא פחות מחמישה מיליון עוקבים יחשפו אליה, והרבה יותר מחמישה מיליון יתאכזבו ממנה, הוא דבר שחסר למפיקים רבים היום.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello world, Ever since I was a little kid I dreamed of the life I live this very moment. A life filled with music, real human interaction and the freedom to express myself in the purest form I know. I have grown from an ambitious kid with everything to gain into the 30-year old I am today whilst evolving as an artist with triple the speed of my aging process. Over the past few years I’ve come to know myself better and better and over time I realized that there’s still so much I want to share with my family and friends, so many roads I’d like to explore, but being Hardwell 24/7 leaves too little energy, love, creativity and attention for my life as a normal person to do so. This is why I have decided to clear my schedule indefinitely to be completely liberated from targets, interviews, deadlines, release dates, etc. I’ve always dealt with all the pressure that comes with the heavy touring schedule, but for now, it felt too much, like a never ending rollercoaster ride. I always try to give myself 200% and in order to keep doing that, and feeding my creativity, I need some time off to be me, the person behind the artist and reflect on everything that happened the last few years. That means my touring schedule has ended yesterday on Ibiza on September 6th, 2018 with a bang. However, I will still do my All Ages show in the Ziggo Dome during Amsterdam Dance Event on the 18th of October 2018. I’ll keep making music and I will never let go of it and will always aim to continue to connect with my fans through it. Last but not least I want to thank every single one of my fans for the support so far. It is your love and dedication for all I’ve put out there that helped me evolve in more ways than I ever could have imagined, and I realize that I do owe everything to you all. My sincerest hope is that we will be able to continue this journey together. I want to come back stronger than ever, but for now, I’m just going to be me for a while. Robbert

A post shared by Hardwell (@hardwell) on

בפוסט הפרישה שלו כתב הארדוול: "מאז שהייתי ילד חלמתי בדיוק על החיים שאני חי כיום, חיים מלאים במוזיקה, אנשים וביטוי עצמי...מאז אותו ילד שאפתן נהיה האדם המצליח בן ה-30 שאני היום אבל אני עדיין מרגיש שיש הרבה דברים שאני רוצה לגלות ולחלוק עם משפחתי וחבריי, אבל להיות 'הארדוול' 24/7 משאיר מעט מאוד אנרגיה, אהבה ותשומת לב שלי כאדם נורמלי לאנשים שאני אוהב, לכן החלטתי לפנות לחלוטין וללא יעד סופי את לוח הזמנים שלי". 

למען האמת, חוכמה רבה מסתתרת מתחת לסיפורו של הדיג'יי הרביעי הטוב בעולם. הוא מזכיר לנו סיפור אחר, סיפור עצוב לא פחות על חייו של דיג'יי ווירטואוז משוודיה, אביצ'י, שלא הצליח לעצור את הגלגל לפני שנהיה מאוחר מדי.

למען האמת, חוכמה רבה מסתתרת מתחת לסיפורו של הדיג'יי הרביעי הטוב בעולם. הוא מזכיר לנו סיפור אחר, סיפור עצוב לא פחות על חייו של דיג'יי ווירטואוז משוודיה, שלא הצליח לעצור את הגלגל לפני שנהיה מאוחר מדי. נדמה שהליכתו בטרם עת של אביצ'י מחייו של הארדוואל, לא הותירה רק עוד כמה דקות של שירי מחווה לחבר המנוח בהופעת ההולנדי, אלא גם לימדה אותו, שגם הוא יכול להוריד את  כובע "האמן העסוק" המהודר אותו הוא נהג לחבוש בשנים האחרונות, ולחבוש את כובע המצחייה הכי פשוט בארון- כובע "בן האדם".

נדמה שהליכתו בטרם עת של אביצ'י מחייו של הארדוואל, לא הותירה רק עוד כמה דקות של שירי מחווה לחבר המנוח בהופעת ההולנדי, אלא גם לימדה אותו, שגם הוא יכול להוריד את  כובע "האמן העסוק" המהודר אותו הוא נהג לחבוש בשנים האחרונות, ולחבוש את כובע המצחייה הכי פשוט בארון- כובע "בן האדם".