בוקר טוב, בוקר טוב: הפרסומות שלא הפסקנו לזמזם השנה

הם מככבים לנו על המסך והפכו ללהיטי ענק מחוצה לו. מהם שירי הפרסומת המובילים של שנת תשע"ח?

בשנה האחרונה, עולם פרסומות הטלוויזיה עלה על גדותיו והפך ללא מעט פלטפורמה לכוכבי המוזיקה העכשוויים והותיקים לחדור ללב המיינסטרים דרך שירים שנכתבו לפרסומות. כמה מהם אף הפכו ללהיטי ענק. אז מהן הפרסומות המובילות השנה?

סטפן לגר ואמילי בן סימון – "קומסי קומסה"

הפרסומת החדשה של Yes הפכה את סטפן רשמית לאחד הסופרסטארים הגדולים של ישראל עם שיר עברי-צרפתי ממכר שהפך ללהיט ויראלי.

עומר אדם וגידי גוב – "בוקר טוב"

הקופירייטרים של "בזק בינלאומי" לקחו שיר קלאסי של אברהם שלונסקי ודובי זלצר  מהמחזמר "עוץ לי גוץ לי" משנות ה-60 שביצע במקור אריק לביא. אפרים סידון כתב מילים פרסומיות ועומר אדם (עם הטרנינג הצבעוני שהפך אופנתי) הפך אותו לשיר חפלה קצבי שהפך ללהיט ענק ובתור המבוגר ה"אחראי" הצטרף הפרזנטור הותיק והקבוע של בזק – גידי גוב.

נועה קירל ואגם בוחבוט – "אצל הדודה והדוד"

עוד פרסומת ל"בזק" עם גידי גוב כמבוגר האחראי, אך הפעם דואט של שתי כוכבות הנוער – נועה קירל ואגם בוחבוט בקאבר לשירו של דני סנדרסון (שותפו של גוב ל"כוורת", "גזוז" ו"דודה") – "אצל הדודה והדוד".

דפנה ארמוני – "אלה"

בנק "מזרחי טפחות" החליט לספח לפרזנטור דביק בנדק את הזמרת והשחקנית הותיקה דפנה ארמוני שהחזירה לאופנה את להיטה הגדול מהאייטיז "אלה" (מילים ולחן: שלום חנוך) שנכתב במקור על מדינת ישראל. ארמוני עם גיטרה, שרה את שירה בין קטעים הומוריסטיים של בנדק והחזירה את הקלאסיקה הנושנה שוב לקדמת הבמה.

נביעות – "קרמלה" –

נביעות החליטו לקחת את להיטו הלטיני מהשנה שעברה של משה פרץ – "קרמלה" ולתרגמו למילים שיווקיות הומוריסטיות בביצוע סוחף, מדבק ומרקיד שלא השאיר אף אוזן אדישה.

רותם כהן – "קל לשדרג את הבית"-

רותם כהן שבשנתיים האחרונות המציא עצמו מחדש עם הסגנון הלטיני, נבחר לשיר את ההמנון הלטיני השרמנטי של חברת ACE  קנה ובנה והוא "עכשיו בסמיכי מקורבל".\

עדן בן זקן – Fresh

עדן בן זקן חידשה את הלהיט הנודע מהאייטיז של להקת "קול אנד דה גנג" בפרסומת החדשה והלוהטת של רנואר בכיכובו של יהודה לוי. דיסקו פופ שתפור על קולה היטב ומתנגן בלי הרף כיום ברדיו ובטלויזיה.