"סיפור אחר", צילום: מישל אברמוביץ'

הנשר נחת: "סיפור אחר" של אבי נשר יפתח את פסטיבל הסרטים בחיפה

הסרט החדש של הבמאי המוערך יגיע מהפריימרה העולמית בפסטיבל טורנטו לפריימרה מקומית בפסטיבל חיפה בהקרנה לזכרו של המפיק לאון אדרי. כל הפרטים

"סיפור אחר", סרטו החדש של הבמאי אבי נשר, בכיכובם של ששון גבאי, ג׳וי ריגר, יובל סגל, מיה דגן ונתן גושן, נבחר כסרט הפתיחה של פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-34 חיפה. הסרט יוקרן בבכורה ישראלית, היישר מהפרמיירה העולמית שלו בפסטיבל טורונטו בקנדה.

פסטיבל הסרטים ייפתח במוצ"ש, 22 בספטמבר 2018 באודיטוריום חיפה, באירוע לזכרו של לאון אדרי, ממפיקי הסרט ומאנשי הקולנוע המרכזיים בישראל, שהלך השנה לעולמו.

 סיפור אחר
 

סיפור אחר (צילום: מישל אברמוביץ)

 

"סיפור אחר", סרטו ה-20 במספר של הבמאי המוערך אבי נשר, ע"פ תסריט שכתב עם הפסיכולוג דר' נעם שפנצר, מבוסס על סיפור אמיתי. במרכז הסרט, עומדת צעירה חילונית, המחליטה לעזוב את הבית ולהתארס למוזיקאי הולל שחזר לאחרונה בתשובה. החלטתה מביאה את הוריה הגרושים ואת סבה הפסיכולוג להניח למשקעי העבר ולחבור זה לזה כדי לנסות ולחבל בנישואין שבדרך. רק שבמלחמה, כמו במלחמה, רבות ההפתעות והתפניות, והדרמה הקומית שהולכת ונפרשת מאפשרת בחינה מחודשת של הקשר הרגשי המרכזי בחוויה האנושית: המשפחה. בסרט מככבים ג'וי ריגר, שזכתה לשבחים על תפקידה בסרטו האחרון של נשר -"החטאים"- ולצידה בתפקיד קולנועי ראשון ומפתיע המוזיקאי נתן גושן, שאף כתב עבור הסרט שמונה שירים מקוריים.  כמו כן, משתתפים בתפקידים ראשיים השחקנית המוערכת מיה דגן, אשר זכתה באופיר על תפקידה בשובר הקופות של הבמאי "פעם הייתי", ששון גבאי, יובל סגל, אביגיל הררי ומעיין בלום.