סטטיק ובנאל, משה נחמוביץ

התחילו לזמזם: "גומיגם", החדש של סטטיק ובן אל תבורי

כשהם בעיצומה של עבודה אינטנסיבית על הקריירה הבינלאומית הנוסקת שלהם, התפנה הצמד המצליח ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית להקליט ולצלם קליפ חדש. צפו

כשפעמוני ההחתמה הבינלאומית עוד מהדהדים ברקע, הקליפ החדש של הצמד המצליח הוא בסגנון מעט שונה ממה שראינו עד כה: הטאץ' ההומוריסטי נשאר מבריק מתמיד ודרכו אנו יוצאים למסע חוויתי במיוחד שנע בין צלילה לתוך אקווריום עגול עם נגיעות של אוקיינוס לבין משרד "קובייתי" המוכר לכולנו.

כל הדיסוננס הזה בין אוקיינוס דמיוני סוחף למשרד חסר חיים מתרוצץ במוחו של בחור צעיר ומשועמם ש"תקוע" בעבודה מצאת החמה ועד לשעות המאוחרות של היום כשהוא מיואש משלשלאות השגרה. לפתע, ברגע של "אי שפיות" זמנית, הוא מתבונן באקווריום משרדי קטן ובו שני דגי זהב, נשאב לתוך עולם של דמיון פרוע ויוצא למסע מטורף ומרהיב מתחת למים. חבריו למשרד מתבוננים בו כמהלך בחלום וחושבים שהשתגע, אבל השגרה המשעממת שלו מקבלת אלטרנטיבה אוטופית בדמות עולם מקביל ואידיאלי שהופך אותו מעובד משרד "מדופרס" להרפתקן חסר תקנה.

לצורך צילומי הקליפ, הוטסו 14 אנשי מקצוע של הצוות מישראל לקייב כשההפקה כולה מונה 100 אנשי צוות שרקמו יחד קליפ יוצא דופן ומפתיע שצילומיו ארכו 17 שעות צילום. כל הסטים המיוחדים נבנו על ידי אמנים שונים ביניהם פסלים שגילפו ידנית את התפאורה (למשל: אלמוג ענק בגובה 6 מטר ורוחב 6 מטר), בגדי מעצבים וכו'.

את המילים והלחן כתבו סטטיק ובן אל תבורי יחד לעיבוד והפקה מוזיקלית של ג'ורדי ועל עבודת המופת של הקליפ אמון הבימאי רומן בוצ'אצקי בהפקת רומס