דמי לובאטו - האם חייה עדיין בסכנה?, גטי אימג'

דמי לובאטו התעוררה: "אסירת תודה להיות בחיים"

הזמרת דמי לובאטו בת ה-25, שהתמוטטה לאחר דיווחים על נטילת מנת יתר, מפרסמת מטעמה הודעת הרגעה עם מסר אופטימי להמשך. לכל הפרטים

דמי לובאטו, בת ה-25 צפויה להיכנס לגמילה אחרי דיווחים בהם נטלה מנת יתר של סמים, אחרי בילוי לילי עם חברים בפאב. ההתמוטטות שלה אינה מפתיעה איש ומאחר ומקרה זה הגיע אחרי חודשים ארוכים של הוללות. לפני כיומיים, הזמרת המפורסמת נמצאה מחוסרת הכרה בביתה בלוס אנג'לס והובהלה לבית החולים. לובאטו הייתה מכורה לסמים קשים בעבר, ואף עברה גמילה. כעת חזרה שוב אל השימוש בסמים, וכאמור מנת היתר הובילה אותה לטיפול נמרץ בבית החולים. עדי ראייה מספרים שראו את הזמרת שותה עם חברים בבר ובמסעדה בלוס אנג'לס בלילה הקודם למקרה שאירע לה. עוד מספרים שהיא חגגה ושתתה במשך 12 שעות ולדעתם, זה מה שגרם להתמוטטות שלה.

 דמי לובאטו
 

מהבמה הגדולה הישר לגמילה ( גטי אימג')

 

מטעמה של לובאטו פורסם: "דמי ערה ונמצאת עם משפחתה שרוצה להוקיר תודה על האהבה, התפילות והתמיכה". זוהי קריאת אזהרה עבור הזמרת, שבפירוש לא רוצה למות ורוצה שחייה ישובו לסדרם התקין. הזמרת תעזוב את בית החולים ותובל היישר לגמילה. נכון לימים אלה, החומרים שגרמו למנת יתר של לובאטו לא נחשפו ומקורביה שוללים את השמועות שמדובר בהירואין.