מאלומה, צילום: יוטיוב

לא רק מאלומה: הרגעים הלוהטים של זמרים עם מעריצות על הבמה

חשבתם שמאלומה מגזים? חכו שתראו מה אשר, רומיאו סנטוס ואחרים עושים על הבמה. וגם: מה הסיכוי שנראה את מאלומה מנשק מעריצה בהופעה בישראל?

הרבה דובר על עניין הנשיקות של מאלומה (וכוכבי רגאטון אחרים) על הבמה. למי שאיכשהו לא שמע על הסיפור באחד האקטים המפורסמים בהופעות שלו מעלה מאלומה מעריצה לבמה ולאחר שמקדיש לה שיר הוא מנשק אותה. עבודת תחקיר מעמיקה הובילה אותנו לכמה מהנשיקות הלוהטות ביותר של הכוכב הלוהט.

אוי אמסטרדם

בספטמבר 2017 הופיע מאלומה באמסטרדם במסגרת הטור העולמי שלו והעלה מעריצה יפהפה לבמה. זה התחיל בנגיעות, המשיך בכך שמאלומה ישב על המעריצה שלא ממש שמרה את הידיים לעצמה ונגמר בנשיקה לתשואות הקהל. במקרה הזה המעריצה שהעלה לבמה מאלומה כל-כך יפה שדווקא היינו שמחים להתחלף איתו.


וולקאם טו מיאמי

הנשיקה המפורסמת ביותר של מאלומה הגיעה בהופעה שלו במיאמי, שם העלה את מנואלה אלברז לבמה. זה נגמר בנשיקה לוהטת במיוחד שהפכה מהר מאוד לויראלית.גאווה ישראלית

אנחנו בדרך כללים שמחים לפרגן לישראלים אבל הפעם היה קשה לנו, בעיקר כי אנחנו ירוקים מקנאה. במהלך הופעה שלו בוושינגטון די.סי העלה מאלומה את הדר, ישראלית בת 20 המתגוררת בארה"ב, לבמה. זה נגמר בהקדשה של "El Prededor", אחד משיריו היפים של מאלומה, ריקוד צמוד וכמובן נשיקה.


 

חשבתם שמאלומה מגזים? חכו עד שתראו מה זמרים אחרים עשו עם מעריצות

אשר והמעריצה שעושה לו בית ספר

זה לא סוד שאשר, אחד מזמרי ה-R&B הגדולים בהיסטוריה, הוא גם אחד האנשים הכי פרובוקטיביים בכל מה שקשור למיניות. זה בא לביטוי בסקנדלים שהוא היה מעורב בהם, בשירים וכמו שתראו מיד, גם בהופעות.

במהלך אחד הטורים שלו העלה אשר באופן קבוע מעריצה לבמה ולה הקדיש את "Trading Places", שיר שמדבר על החלפת תפקידים במיטה. הקטע שצירפנו שונה מאחרים לא רק בגלל שאשר הולך בו רחוק, ממש רחוק, אלא בעיקר בגלל המעריצה שממש, אבל ממש לא עושה חשבון לאף אחד ומפגינה כאן ביצועים מרשימים.


רומיאו סנטוס עובר את הגבול

גם רומיאו סנטוס, כוכב הבאצ'טה הגדול מכולם, מעלה בדרך כלל מעריצה לבמה לכמה רגעים צמודים. אלא שרגע אחד כזה מהופעה שלו בניו-יורק השנה התפרסם במיוחד, ודווקא לא מהסיבות הנכונות.

במהלך ההופעה העלה סנטוס מעריצה לבמה אלא שהפעם הוא לא הסתפק רק בנשיקה ושם את ידה על איברו. הרגע המטריד הזה לא היה הכל שכן כמה רגעים אחרי פתח סנטוס את המכנס והכניס את ידה של המעריצה פנימה.

האקט גרר תגובות קשות מאוד ואף הוגדר ע"י אמצעי התקשורת הלטיניים כהטרדה מינית. סנטוס יצא מזה נקי הפעם, אך נאלץ להתנצל ולהסיר את הוידאו מהרשת.


אנריקה, המעריצה והחולצה

אנריקה אגלסיאס, ככל הנראה הכוכב הלטיני הגדול בעולם, מעלה גם הוא בדרך קבע מעריצות לבמה אבל את המעריצה שהוא העלה לבמה בבריסל הוא כנראה לא ישכח לעולם.

אחרי שאנריקה הסתבך בחולצה של אותה מעריצה זאת החליטה להוריד את החולצה. אנריקה הגיב די מהר והכניס את המעריצה לתוך הטי-שירט שלו לנשיקה לוהטת במיוחד, שהפכה לאחד הרגעים המפורסמים מההופעות של אנריקה.


סיארה והלאפ דאנס

כן, מסתבר שיש גם זמרות שמפרגנות למעריצים. הזמרת סיארה הפכה מעריץ אחד למאושר במיוחד כשנתנה לו לאפ-דאנס במהלך הופעה שלה בניו-יורק.

ומה הסיכוי שנראה את מאלומה עם מעריצה כאן בישראל?

האמת? לא כל-כך גדול. מאז שמאלומה יוצא עם נטליה הוא לא מרבה לבצע את האקט בהופעות. עם זאת, הפרסום התקשורתי הגדול שהגיע אחרי הנשיקה של אנריקה עם נערת האולפנה בהופעה כאן יכול לגרום לחברת ההפקה להפעיל לחץ על הכוכב.