גיה באר גורביץ , חדשות עשר

גיה באר גורביץ שורפת את המסך: "תופעת טבע, איך חיינו בלעדיה?"

"צומת מילר", "האחיות המוצלחות שלי", "להעיר את הדוב": נדמה שלאן שלא מסתכלים, רואים את גיה באר גורביץ. סיפורה של הקיבוצניקית מהצפון, הדור הבא של הבידור הישראלי

גם אם השם עדיין לא מוכר, הפנים – בטוח כן. יש תחושה שרואים אותה כמעט בכל מקום ושבין לילה היא השתלטה על המסך. תתחילו לשנן את השם: גיה באר גורביץ.

הקיבוצניקית מהצפון שחלמה להיות רקדנית מצאה את עצמה בבית ספר למשחק. היא פרצה לתודעה שלנו רק לאחרונה , וכולם כבר מדברים עליה.

כבוד: נינט תחמם את אלאניס מוריסט בלייב פארק ראשל"צ

שיתוף הפעולה של מרטין גריקס וחאליד כבר כאן והוא מאכזב נורא

עוד הרבה לפני שהייתה מוכרת כאנאלי מ"צומת מילר", או הקצינה צילי ב"האחיות המוצלחות שלי" או בכלל דפנה מ"להעיר את הדוב", היא הייתה מתנחל בן 13 – בנהאל. מדובר בסדרת הרשת שיצרה עם בן זוגה – יוגב יפת, גם הוא שחקן וקומיקאי. הסרטונים שהשניים יצרו, הגיעו למאות אלפי צפיות. המראה הילדותי של גיה בתור בנהאל יצר לא מעט בלבול והתגובות לא אחרו להגיע. עכשיו הם מתכוננים למופע המשותף, שיביא לבמה את כל הדמויות המוכרות והפחות מוכרות שלהם. הסלון, המטבח וחדר השינה הפכו לחדרי חזרות: עבודה וזוגיות תחת קורת גג אחת.

גיה באר גורביץ
 

גיה באר גורביץ. אוהבת להחליף דמויות (חדשות עשר )

 

למרות שמרכז חייה הוא היום בתל אביב, חוזרת גיה מידי פעם לקיבוץ אל אמא. שם, היא השאירה לא מעט זכרונות. כשהייתה רק בת 11 היא נאלצה להתמודד עם מות אביה. מילדה ושמחה ופעלתנית, הפכה לעצובה, הפסיקה לרקוד ונעדרה הרבה מבית הספר.

גיה מצטרפת לקבוצה הולכת וגדלה של קומיקאיות שמשתלטות על המסך, בחיוך כמובן. ומה הלאה? כבר יש שמועות על עוד תוכנית סאטירה בפריים טיים. גיה מתייחסת לצחוק מאד ברצינות.