מרטין גריקס וחאליד, צילום: יח"צ

שיתוף הפעולה של מרטין גריקס וחאליד כבר כאן והוא מאכזב נורא

ה-DJ הטוב בעולם ואחד הקולות הכי יפים במוזיקה בשיתוף פעולה מאכזב וגם: המופע של לוצ'יאנו בשבת הפך לייחודי הרבה יותר • מדור המוזיקה האלקטרונית של זוהר צלח

בשבוע שעבר שחררו מרטין גריקס וחאליד את "Ocean", שיתוף הפעולה המצופה שלהם, שאיך נאמר זאת בעדינות? לא ממש עומד בציפיות והאמת? בעיקר בגלל ה-DJ ההולנדי.

מדובר בשיר הכי פחות "גריקסי" של גריקס עד היום. יש כאן שימוש בתזמורת וכלים קלאסיים שיוצרים סאונד מעט צ'ילאאוטי ושקט יותר ממה שאנחנו רגילים מגריקס ומעט מאוד מהסאונד הייחודי שהפך אותו לאחד הכוכבים הגדולים ביותר של המוזיקה האלקטרונית.

השימוש בסאונד שונה היה יכול להיות מעניין, אבל הסאונד שגריקס יוצר כאן כל-כך משעמם וחסר מעוף שגם הווקאליות הנהדרת של חאליד לא מצליחה להציל את המצב. התוצאה היא שיר מאכזב, במיוחד שלוקחים בחשבון את העובדה שמעורבים בו שניים מהאמנים הצעירים היותר מוכשרים שפועלים כיום.

"Ocean" מצטרף לרשימה של ריליסים מאכזבים של גריקס ב-2018. בכלל, מלבד ההופעה באולימפיאדת החורף בפיונגצ'אנג, גריקס לא נהנה משנה מוצלחת במיוחד. האם גריקס, שבדיוק השבוע ציין חמש שנים לשחרור של "Animals" האלמותי,  יצליח להתאושש או שמה הוא יאבד בסוף השנה את המקום הראשון ברשימת הטופ 100 של "DJMAG"? נצטרך לחכות ולראות.

לוצ'יאנו יגיע לפורום עם מיקסר ייחודי

בשבת הקרובה יתקיים במועדון הפורום בבבאר-שבע אחד מאירועי הטכנו הגדולים של השנה שבשיאו יופיע לוצ'יאנו, אחת האגדות הגדולות של הטכנו.

בימים האחרונים נודע שהסט של לוצ'יאנו יהיה ייחוד מאוד מבחינת סאונד שכן לוצ'יאנו מביא איתו מיקסר מיוחד למופע. המיקסר, שנקרא "מודל 1", נבנה ע"י ריצ'י הוטין, אולי הסמל הכי גדול של סצנת הטכנו ב-20 השנה האחרונות וללא ספק אחד האמנים המצליחים בסצנת הדאנס האלקטרונית.

המיקסר המיוחד, שמציע איכויות סאונד גבוהות ביותר, מיוצר באופן אישי לאומנים ומקומות בעולם ע"פ הזמנה מותאמת ללקוח. לוצ'יאנו, חברו הטוב של הוטין, מגיע לישראל לראשונה עם המיקסר הייחודי.

מאנשי הפורום נמסר שצוות הסאונד וניהול הבמה עודכן והוכפל מה שמבטיח חווית סאונד ייחודית וחד פעמית.