נינט טייב, ליאור כתר

כבוד: נינט תחמם את אלאניס מוריסט בלייב פארק ראשל"צ

נינט טייב נבחרה לפתוח את הופעתה של אלאניס מוריסט בלייב פארק ראשון לציון. מה היא חושבת על זה ואיזה תגובות היא קיבלה על הסדרה "בשבילה גיבורים עפים"?

נינט טייב נבחרת לפתוח את הופעתה של אלניס מוריסט ב-30 ביולי בלייב פארק ראשון לציון. הודעה על כך קיבלה חברת ההפקה הישראלית בלוסטון –לייב ניישן בבעלות שי מור יוסף וגיא בסר השבוע.

מוריסט נחשפה לעשייה המוסיקלית של נינט באמצעות חברת הניהול שלה המנהלת בין השאר גם את טייב. מוריסט תגיע לישראל במסגרת סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה שהחל לפני מספר חודשים בארצות הברית ויעבור לאירופה בסוף חודש יוני, להופעה אחת בלבד. ההופעה כוללת את להיטיה הגדולים מהיום בו פרצה ועד היום. כזכור, אלאניס זכתה ב-7 פרסי גראמי, 3 פרסי בילבורד, 2 פרסי  AMA, 12 פרסי JUNO ,פרס EMA ועוד אינספור מועמדויות ומכרה עד היום מעל ל-75 מיליון אלבומים ברחבי העולם.

 נינט

נינט( יפעת גריצמן)

 

נינט תגיע לישראל ותצא לסיבוב הופעות אקוסטי וחשמלי שיכלול הופעות בזאפה כרם ברקן – 24.7 חשמלי,  דארמה בר –26.7 חשמלי (מופע עמידה), זאפה תל אביב צהריים –  27.7 אקוסטי, זאפה חיפה – 31.7 חשמלי.

לאחרונה שיחקה נינט על המסך הקטן בתפקיד ראשי בסדרת הדרמה המצליחה והמדוברת "בשבילה גיבורים עפים" עליו גרפה שבחים רבים בתקשורת וברשתות. "אני מגיעה לארץ עם הלהקה שלי לסיבוב קצר של הופעות," אמרה נינט בהודעה לעיתונות. "אני מתרגשת במיוחד גם כי נבחרנו להיות המופע הפותח של אלאניס מוריסט וזו בהחלט סיבה לחגיגה."  עוד הוסיפה נינט: "כמות האהבה שקיבלתי ומקבלת בעקבות הסדרה היא פשוט מטורפת".