מר בלאק בהופעה, יח"צ

הכירו את המקום שצפוי לשדרג את ההופעות האלקטרוניות בישראל

בהשקעה של מיליונים: זה המקום שצפוי לשדרג את ההופעות האלקטרוניות בישראל • מדור המוזיקה האלקטרונית של זוהר צלח

הכירו את Desert – מתחם הבילוי החדש בראשון לציון

בחודש הקרוב צפוי להיפתח Desert – מתחם הבילוי החדש בראשון לציון, שצפוי להפוך למוקד הופעות ל-DJ's  מישראל ומחו"ל.

המקום החדש, שנבנה במתחם אלף בעיר, משתרע על שטח של 2500 מ"ר ויכול להכיל כ-2000 בליינים. במגה קלא, שצפוי לעבוד בחודשי הקיץ, יהיו  שלוש בריכות, שלושה ברים ואיזור VIP מפנק אך גולת הכותרת היא במת ה-DJ.

במת ה-DJ של המקום, שנבנתה בהשקעה של יותר מ-4 מיליון שקלים, צפויה להיות אחת המרשימות בארץ, עם מסך לד ותאורה מתחלפת.

 Desert ראשון לציון
 

Desert ראשון לציון (צילום: יח"צ )

"הבמה הולכת להיות המרשימה ביותר בארץ עם טכנולוגיה שלא נראתה כאן", סיפר עידו אביב, איש חיי לילה ושותף במיזם "אם אתה היום במועדון מי שנמצא קדימה שומע חזק מדי ומי שנמצא מאחורה לא שומע, כאן כל רמקול יהיה עם דציבלים שונים כדאי לאפשר סאונד מושלם בכל מקום במתחם. בנוסף יהיו 8 קני אש שיודע לעבוד כאינדיבידואל וגם כרשת אחת".

במהותו, המקום החדש צפוי להיות דומה לסלינה האילתי או לפורום הבאר-שבעי אך עם טכנולוגיה חדישה יותר.

המקום נבנה בשיתוף עם עיריית ראשון לציון שתמכה במיזם למען תושבי העיר שצפויים ליהנות מהנחה קבועה בהצגת תעודת תושב. בנוסף לכך, לפחות 50% מהעובדים יהיו תושבי ראשל"צ.

במרכז הארץ קיימת בעיה של מתקנים ל-DJ's שיכולים להופיע מול אלפים בודדים כשהרוב המוחלט של העוגה מתחלקת בין האומן 17, המדיסון בהרצליה והאנגר 11, שלושתם מתקנים עם לא מעט בעיות. האם המקום החדש צפוי לפתור את הבעיות האלה ולתת סוף סוף מענה לרייבים במרכז הארץ? את התשובה נגלה בקרוב, שכבר באוגוסט צפויים להגיע למקום שני DJ's מהטופ העולמי.


 

סולומון חוזר לישראל

אחרי שביום העצמאות בשנה שעברה כבש את תל-אביב בסערה באחד האירועים המדוברים של השנה, יחזור ה-DJ הבוסני-גרמני סולומון לישראל.

סולומון, שזכה שלוש פעמים בפרס "המפיק הטוב ביותר" של DJ Awards וממוקם במקום ה-81 בדירוג של DJMag, נחשב לאחד ה-DJ's הגדולים והמשפיעים בסצנת הדיפ ההאוס והטכנו.

על הבאתו של סולומון לארץ אחראית חברת MUSIC TLV של רונן מיילי, שהיה אחראי השנה על מסיבת הרחוב המסורתית של פורים בתל-אביב.

סולומון יופיע ב-06.09.18 במיקום סודי במרחק של כחצי שעה נסיעה מתל-אביב. מחירי כרטיסים: החל מ-220 שקלים.