גל גדות, אינסטגרם

וואו: גל גדות שיחררה הצצה לסרט ההמשך של "וונדר וומן"

אנחנו כבר יודעים שסרט ההמשך של וונדר וומן בכיכובה של גל גדות יתקיים ב-1984, עכשיו גדות משחררת טיזר מאוד מסקרן לאיך הוא ייראה

שובו של המרגל

בימים אלו גל גדות עסוקה בצילום הסיקוול הראשון של ״וונדר וומן״, המיועד לצאת לבתי הקולנוע בתחילת נובמבר של השנה הבאה. כרגע בין הפרטים שידועים על סרט ההמשך הם שהוא ייקח חלק בשנת 1984, ושהנבלית שלו תהיה צ׳יטה, שתגולם בידי הקומיקאית-שחקנית, קריסטן וויג. פדרו פסקל, המוכר מ״משחקי הכס״ ו״נרקוס״, גם יהיה שם.

היום (ד׳) הבמאית החוזרת, פאטי ג׳נקינס, צייצה תמונה טריה מהסט של סרט ההמשך של "וונדר וומן", בו מככב כריס פיין, המגלם את סטיב טרוור, מושא האהבה של דיאנה שכביכול מת בסרט הקודם. ג׳נקינס כתבה ״ברוך הבא לוונדר וומן 1984, סטיב טרוור!״ (זה אומר ש״וונדר וומן 1984״ זה השם הרשמי של הסרט? והאם זה על משקל ״בלייד ראנר 2049״?). זו לא הפתעה גדולה שדיסי מחזירים את פיין בצורה כזו או אחרת (בין אם זה באמת הוא, או פנטזיה, הולוגרמה, שיבוט, רובוט, חייזר, או כל משהו אחר), שכן הכימיה שלו עם גדות זכתה להייפ מרובה. באופן כללי כמובן, חזרה לחיים של דמויות בז׳אנרי הקומיקס וגיבורי-על היא עניין של מה בכך. 

לא הרבה זמן אחרי הציוץ הנ"ל של ג'נקיס העלתה גל גדות לחשבון האינסטגרם שלה הצצה לסרט - והרשת כבר מתפוצצת.

מהצד השני, זו די הפתעה שדיסי מכריזים על חזרתו של סטיב בדרך כל כך אגבית, ולא ממתינים בסבלנות כדי להציג אותה במשמעותיות, בין אם במערכת שיווק הסרט, ובין אם במהלך הסרט עצמו. ייתכן שוורנר ודיסי רצו להמנע מלחזור על הטעות של ״ליגת הצדק״ - כשלא שילבו את סופרמן ביח״צ הסרט. לא היה ברור מה היתה מטרת העדרותו של גיבור-העל האייקוני ביותר שבידיהם מפרסום הסרט (שסיים את דרכו בקופות בלי רווח לאולפנים), ואם הקהל היה אמור להיות מופתע מחזרתו בסרט, בזמן שהיה מובן מאליו שהוא בהחלט יקח בו חלק. גם אם האולפנים צודקים בנסיון להתרחק מטעויות ״ליגת הצדק״, זו נראית כמו קפיצה מהתנהלות שגויה אחת להתנהלות שגויה אחרת.

כיוון נכון לבניית המשך הקריירה של גדות

בנתיים, שנה שלמה לאחר ההצלחה הבינלאומית של ״וונדר וומן״, סוף סוף הוכרז על תפקידה ההוליוודי הבא של גל גדות. גדות תככב עם לא אחר מדוויין ״הרוק״ ג׳ונסון בקומדיית אקשן שתקרא "Red Notice". 


הכניסה של גדות לסרט אקשן קומי עם "Red Notice", היא הצעד החכם ביותר שיכלה להרחיב באמצעותו את הקריירה שלה. גדות במשך שנים הביעה כישורי אקשן מוצלחים בסצנות האקשן המרובות שלקחה בהן חלק, וב״וונדר וומן״ גם הצליחה להציג את הצד הקומי שלה. בדיוק כמו עבור ג׳ונסון המגה-כריזמטי, סרטים במסגרת הז׳אנר האקשני המודע לעצמו הם ההבטחה הכי הבטוחה להמשך קריירה מצליחה של גדות, גם באופציה של עתיד מתקרב בו סרטי דיסי ירדו מהפרק.

פרטי הסרט עוד נשמרים בסודיות ברובם, אך בנתיים נאמר כי ג׳ונסון יגלם סוכן שעליו למצוא את שודד האמנות המבוקש ביותר בעולם, בעוד גדות תגלם פרסונה מבריקה ומסתורית בתוך עולם האמנות. לשניים עתיד להצטרף שחקן הוליוודי נוסף, שיככב לצידם בתפקיד ראשי שלישי.

 גל גדות
 

גל גדות(יוטיוב )

 

מועדון ה-20 מליון

ג׳ונסון נמצא בתקופה קולנועית מסחררת, בה הוא הוכיח עד כמה הקהל אוהב אותו - עם הצלחת ״ג׳ומנג׳י: שורדים בג׳ונגל״, שמעל כל תחזית הכניס קרוב למליארד דולר בקופות, ועם ״פרא״ ("Rampage" במקור) עתיר האקשן הרעשני, שהצליח להכניס למעלה מ-420 מליון על תקציב של 120 מליון. ניתן לטעון כי הסרטים היו מצליחים משמעותית פחות ללא נוכחותו של ג׳ונסון - זה לפחות מה שביוניברסל כנראה מעריכים, כשעל-פי שמועות האולפנים ישלמו לכוכב 20 מליון דולר על השתתפותו בסרט. בזאת ג׳ונסון יצטרף למועדון השכר ההוליוודי האקסקלוסיבי. 

גדות וג׳ונסון כידוע שתפו בעבר פעולה בפרנצ׳ייז של ״מהיר ועצבני״. את "Red Notice" כותב ומביים רוסון מארשל ת׳רבר, שגם עבד עם ג׳ונסון, כשביים אותו ב״סוכן וחצי״, קומדיית אקשן משעשעת, וב״גורד שחקים״, מותחן אסונות שמגיע אלינו ב-12 ביולי הקרוב. ״בגורד שחקים״ ג׳ונסון מגלם שומר ראש ומוביל צוותי חילוץ של ה-FBI לשעבר, שיצטרך להציל את משפחתו התקועה בגורד שחקים מאסיבי בהונג קונג, במהלך תקיפה טרוריסטית - המתרחשת בדיוק על-פי התחזית שלו. 

"Red Notice" יתחיל את הפקתו באפריל 2019, ועתיד לעלות במסכים ביוני 2020.