אתם חייבים לראות את הטיזר המושקע הזה של "פאודה"!

נטפליקס שיחררו טיזר אנימציה מושקע, סטייל "ואלס עם באשיר", לפאודה, בו שומעים מונולוג מצמרר של ליאור רז, "כשאתה מסתערב, אם אתה לא שחקן טוב - אתה פשוט תמות"

את הסרטון המיוחד הזה שיחררה "נטפליקס" הלילה (שלישי) ובו על רקע אנימציה מושקיעת שומעים את ליאור רז מקריין את הסרטון ומספר על הרקע הצבאי שלו ועל המפגש עם אבי יששכרוף כחיילים קרביים שהוליד את הרעיון לסדרת "פאודה" (ששודרה בארץ ב-yes). הסרטון באנגלית ורז אומר בו כך:

"הייתי נער כשהצטרפתי לשירות המסתערבים בצבא, כדי להיות חייל כזה צריך להיות שחקן מדהים – אם אתה לא שחקן מדהים, אתה עלול למות. אחרי השירות הצבאי עברתי ללוס אנג'לס שם עבדתי כשומר ראש לשחקנים וסלבריטאים, הרגשתי כמו כלב שמירה, זה היה די משעמם. אולי הייתי צריך להישאר שם אבל רציתי ללכת ללימודי משחק בישראל. אחרי כמה שנים פגשתי את אבי (יששכרוף) היוצר שלצידי, רצינו ליצור סדרה שתעביר את הצדדים האנושיים של הסכסוך המתמשך, בהתבסס על הניסיון האישי שלנו בצה"ל.

התחלנו לצלם ב-2014, בדיוק בזמן שפרצה המלחמה בעזה. כמעט עצרנו את הצילומים כי הסכנה הייתה גדולה מידי, ממונים באו אלינו וביקשו מאתנו דווקא להמשיך בצילומים כסמל לאחדות ודו קיום בזמן מלחמה. יום לאחר מכן, כל הצוות, המורכב מערבים ויהודים כאחד הגיע יחד ליום הצילומים, זה ממש הרגיש כמו בועה של יצירתיות ואהבה.

4 שנים אחר כך – רואים את 'פאודה' בכל העולם, עם אימפקט שלא יכולנו לדמיין אפילו. אז מה הלאה? אבי ואני בלוס אנג'לס שוב עובדים על כמה פרוייקטים חדשים עם נטפליקס".