נסיכות, יוטיוב

"נחטפת, הורעלת, שועבדת? את באמת נסיכה!"

סרט האנימציה החדש של דיסני, "ראלף ההורס 2", מוכיח הומור עצמי מהו עם טריילר פמיניסטי ומאיר עיניים על 'הנסיכות' כפי שהכרנו אותן. צפו

בטריילר החדש של "ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2", שם ונלופי פוגשת את כל נסיכות דיסני לדורותיהן ומנסה לטעון שגם היא נסיכה, "יש לך שיער קסום? את מדברת עם חיות? הורעלת פעם, קוללת, נחטפת או שועבדת?" שואלות, סינדרלה, שלגיה ועוד.. "לא! אתן בסדר? להתקשר למשטרה?". "האם אנשים מניחים שכל הבעיות שלך נפתרו רק כי הגיע גבר גדול וחזק?" שואלת רפונזל וכשונלופי טוענת שכן הנסיכות מודיעות בחגיגיות: "היא באמת נסיכה!".

הפעם ראלף משאיר מאחור את מתחם משחקי המחשב של ליטבק ויוצא אל העולם הבלתי ידוע והמרתק של האינטרנט.  ראלף – "האיש הרע" של משחק המחשב (בקולו של ג'ון סי ריילי) וחברתו התקולה ונלופי וון שוויץ (בקולה של שרה סילברמן) חייבים לסכן את הכל על מנת לסייר במרחב הגדול של האינטרנט, בחיפוש אחר חלקי חילוף להצלת משחק המחשב של ונלופי, שוגר ראש. כשהם שקועים בצרות מעל הראש, ראלף וונלופי נשענים על אזרחי האינטרנט על מנת לנווט את דרכם ונעזרים בין היתר ב"יססס", יזם האתרים ובעל האלגוריתם של האתר מכתיב הטרנדים- "באז- טיוב".