פרסום ראשון: NGHTMRE יופיע לראשונה בישראל!

אחרי שכבש את EDC לאס וגאס ורגע לפני שהוא מופיע בטומורולנד: ענק הטראפ האמריקאי מגיע להופעה ראשונה בישראל • כל הפרטים

NGHTMRE מגיע להופעה ראשונה בישראל

NGHTMRE , או בשמו האמיתי טיילר מרני, הוא מפיק אמריקאי המתמחה בסגנון הטראפ. היצירתיות, הכישרון והמקוריות שלו הביאו אותו כל הדרך עד לרגע הפריצה הנכסף בפסטיבל אולטרה מיאמי 2015 שם, על הבמה המרכזית ומול 165,000 אנשים,ניגן לא אחר מאשר סקריליקס את "Street" , טראק שיצר נייטמר. הטראק, שהפך להמנון טראפ הפך את נייטמר לאחד השמות הכי מעניינים בתעשייה.

מאז אותה פריצה ניימטר נמצא בטופ של סצנת הטראפ כשהטראקים שהוא מפיק זוכים לחשיפה אדירה.

בקריירה קצרה שלא מפסיקה לתפוס תאוצה, האמריקאי הספיק לחתום ב-"OSLWA"  של סקרילס, "Mad Decent" , של דיפלו ו-"Monsercat",  לייבל הבייס הענק מקנדה.

נייטמר הספיק גם לשחרר אלבום אף שיחרר אלבום אשר הגיע עד למקום ה-17 במצעד האלבומים האלקטרוניים של בילבורד. עוד הספיק טיילר הצעיר לשתף פעולה עם מפיקי על ביניהם: פלאקס פבילון, סלנדר, דילון פרנסיס ועוד רבים.

מי שעוד ייקחו חלק באירוע הם הצמד עידו בי וצוקי, ההרכב האלקטרוני הפופולרי הפועל כבר קרוב לעשור. עידו בי וצוקי הם מההרכבים האלקטרונים הפופולריים בישראל עם 158 מיליון צפיות ביוטיוב ושיתופי פעולה עם שמות כמו DVBBS ו-DJ BL3ND.

השניים מופיעים בדרך כלל מול קהל צעיר יותר וזו הפעם הראשונה שהם מגיעים לאירוע EDM הפונה לקהל בוגר יותר.

בנוסף אליהם, יופיעו באירוע Tetrix Bass ו-Dubhead. צוות הבייס.קאמפ יופיעו עם סט בק טו בק עוצמת. עמי ונבו, מחלוצי מוסיקת הבייס בישראל, שחררו מוסיקה בלייבלים הגדולים בתעשיה, רמיקסים וגרסאות לכל מה שחם והופעות לצד השמות הנחשבים בעולם ביניהם ג'אוז, בארלי אלייב, וירטואל ריוט ובורגור.

האירוע יתקיים במועדון המדיסון בהרצליה בשבת, ה-07.07 בשעות היום.

מחירי כרטיסים: 129₪

מכירת הכרטיסים תפתח היום באתר MEGATICKETS