קמילה, יוטיוב

האם זה יהיה "הוואנה" הבא?

גל גדות גונבת את ההצגה בקליפ של מארון 5, קארדי בי, באד באני וג'יי באלווין בלהיט לטיני ובלי ודה וויקנד רומנטיים במיוחד ודי ג'יי מוסטרד. סיכום מוזיקה בינלאומית

השבוע נפתח עם להיט הקיץ הענק והבטוח של קארדי בי, באד באני וג'יי באלווין I Like It, היפ הופ ראפ בניחוח לטיני משגע (הנשמע כבן משפחה של "הוואנה" של קמילה קביו) שתופס את האוזן משמיעה ראשונה, תוסס,אנרגטי וקליט במיוחד. הקליפ, אגב, מושקע אף הוא ונושא אותנו אל מחוזות מועדי הריקודים א-לה הוואנה קלאב.

אנו נשארים עם קארדי בי ומגיעים לשיר החדש הנוסף שלה עם מארון 5Girls Like You שזכה לקליפ מדובר מאד המתאר את סולן הלהקה, אדם לוין, שר את השיר באולפן כשלגבו מיטב הכוכבות המפורסמות בעולם כיום בהן קמילה קביו, ג'ניפר לופז, אלן דג'נרס, שרה סילברמן וגולת הכותרת : גל גדות שרוקדת מאושרת מהחיים! שרק נדע שמחות כאלו!

הזמרת קשה, שחגגה לאחרונה יום הולדתה ה-31 וחבקה אלבום שלישי (Rainbow, אוגוסט 2017), חתמה את השבוע עם קליפ חדש מתוכו – Hymn שכולל מכונית מעופפת, ארוחה רומנטית ותפילה ענקית שלה ושל חבריה וחברותיה ליושב במרומים. למרות הקליפ המאד מושקע והשיר המיוחד (מהטובים שבאלבום), הוא לא מצליח להתרומם בצפיות ונכון לכתיבת שורות אלה בקושי מגרד את 500 אלף הצפיות, למורת רוחם של הטוקבקיסטים.

הראפר בלי ודה וויקנד חוברים יחד לשיר חדש, רומנטי וקיטשי במיוחד – What You Want שיר אהבה על גבר המנסה לעשות כל שביכולתו בכדי לרצות את האישה שהוא אוהב. למרות הלך הרוח שבשיר, הקליפ ממעט בלהציג נשים וכמעט ואין בו סצנות אהבה לוהטות, אלא רק את שני הזמרים שרים בלוקיישנים שונים ומגוונים.
 

די ג'יי מוסטרד, הראפר רג' אומיו וריי סרמורד שחררו השבוע קליפ שיר חדש ולוהט – Hard Way שמציג סרסור הלוקח את הבחורות שלו למועדון בניגוד לרצונן ואז מתחילה המסיבה הכולל אורות נוצצים, אבק כוכבים וזוהר מזוייף. זה אולי השיר ה"מיינסטרימי" הראשון של רג' שנשמע בו די "מתון" מוזיקלית ועם זאת מהתו הראשון, השיר גורם לך לרצות לשיר ולרקוד עם הביטים. למרות זאת, יש בי ספקות לגבי סיכויו של השיר להפוך ללהיט ענק. השיר הוא מתוך הפרויקט החדש המשותף של רג' ומוסטרד – The Ghetto.