נועה קורל, צילום מסך

נועה קולר על ההטרדה שעברה: "הזמין אותי הביתה ורצה שאתפשט"

פגשנו את נועה קולר, השחקנית הראשית ב"להעיר את הדוב" וב"בית הגליל" לשיחה על זוגיות וקריירה. צפו

היא נולדה בפתח תקוה, למדה ביורם לוינשטיין ושנים שיחקה על הבמה בגשר, תמיד את החברה המתולתלת, את המשרתת, אף פעם לא את הכוכבת הראשית ופתאום עכשיו זה הכל קורה: "חשבתי שאני שמנה מדי או לא יפה מספיק" היא מודה. בשנים האחרונות היא התחילה לכתוב לתיאטרון ולטלויזיה ובמקביל הגיעה ההצלחה: "אני חושבת שמשהו בי השתחרר, נהייתי אמא, התבגרתי ויכולתי להכיל תפקידים גדולים, מה שבגיל 20 לא יכולתי לעשות".

בדרך לא הכל היה ורוד. בגיל 20 עוד לפני שהלכה ללמוד משחק בסטודיו של יורם לוינשטיין היה מורה בסדנא למשחק שרצה יותר: "הוא הזמין אותי הביתה ורצה שאני אתפשט" היא מספרת ומוסיפה: "זה היה קשה. שאלתי את עצמי למה לי זה קרה ומה החלק שלי בכל זה". היא מסבירה גם מדוע לא רמוכנה לחשוף את שמו: "אני לא רוצה להרוס חיים של מישהו, חשוב לי יותר לדבר אל הבחורות שידעו לא ללכת לשם מהר, לשיעורים פרטיים, לא לתת את הגוף שלה".

בן הזוג שלה ואב שני ילדיה הוא תום שבא מהגליל. כבר שנים שהם בטיפול זוגי ובמקביל מתמודדים עם הרבה מאוד מערכות יחסים של נועה על המסך: "הוא מוריד אותי לקרקע, אני עפה על עצמי בצילומים ואז מגיעה הביתה לכביסות וזה" היא מספרת.