מגעים מתקדמים להבאת דיוויד גואטה לישראל!

מסתמן: אחד הדיג'יים המפורסמים והמצליחים בעולם יחזור לישראל בקיץ הקרוב. לכל הפרטים

מסתמן: דיוויד גואטה יחזור לישראל

גואטה נחשב לאחד האנשים הכי מצליחים במוזיקה בשני העשורים האחרונים. גואטה ניפק עשרות להיטים שהשתלטו על מצעדי הפזמונים ברחבי העולם ביניהם: "Love Is Gone", "Titanium", "Without You", "Turn Me Up", "So Far Away" ועוד רבים וטובים.

ה-DJ הצרפתי-יהודי מככב בעשירייה הראשונה של רשימת הדיג'יים הטובים בעולם של המגזין "DJMAG" כעשור ו-ב2011 הוא אף זכה הוכתר ע"י המגזין כדיג'יי הטוב בעולם.

גואטה, שזכה פעמיים בפרס הגראמי, אחראי גם להפקת שירים של כמה מהשמות החמים בעולם - הבלאק אייד פיז, כריס בראון, ניקי מינאז', בריטני ספירס, ריהאנה, מדונה, ליידי גאגא ועוד.

ה-DJ המצליח נחשב לאיש שעיצב במו את מוזיקהת ה-EDM של זמננו, החזון המוזיקלי, יחד עם היכולת שלו להנפיק להיטים הפכו אותו לאחד מהדיג'יים החשובים והמבוקשים ביותר בעולם.

ההופעה האחרונה של גואטה בישראל הייתה בשנת 2013, במסגרת פסטיבל "  424 – Dead Sea Rave" שהתקיים במצדה. הרייב, בו הופיעו דיוויד גואטה, סטיב אנג'לו ואינפקטד מאשרום מול 20 אלף איש, נחשב לאחד הטובים שהיו בישראל.

בימים האחרונים נודע לנו כי ישנם הסכמות עם ה-DJ על הופעה בישראל בקיץ הקרוב. תאריך סופי עדיין אין אך ההופעה צפויה להתקיים בסוף אוגוסט או בתקופת החגים בחודש ספטמבר. מיקום ההופעה גם הוא טרם נקבע אך המקום המועדף על ההפקה הוא פארק הירקון. כשגם גני התערוכה ולייב פארק ראשון לציון נלקחים בחשבון.

על הבאתו של דיוויד גואטה לישראל אחראים קבוצת זאפה, אשר הנחיתו השנה בישראל את ג'מירקוואי והפיקו את המופע "IM21" של אינפקטד מאשרום. בהפקה סירבו להגיב.