רווית ליאור מנדל, יח"צ

באמצע העונה: האחות הגדולה פורשת מ"האח הגדול"

אחרי אינספור ביקורות עליה וצניחת רייטינג משמעותית, רווית ליאור מנדל, שהייתה "האחות הגדולה" בתוכנית האח הגדול - פורשת. לכל הפרטים

רוית ליאור-מנדל, עורכת "האח הגדול" ומי שגם משמשת גם כ"אחות הגדולה", מסיימת את תפקידה - כך נודע אמש (רביעי). מנדל הייתה אחראית על הקמת הבית החדש והייתה גם העורכת הראשית של התוכנית וגם "האחות הגדולה" בכל התוכניות שעלו ב"רשת" עד כה, חוץ מהתוכנית של אמש. 

 רווית ליאור מנדל
 

רווית ליאור מנדל(יח"צ )

 

מי שיחליף אותה בתפקיד הוא רועי עוז, שערך בין היתר את "משחקי השף" ו"היפה והחנון". עוז שימש כאח הגדול בעונה הראשונה של התוכנית, אבל הוחלף אחרי שלושה שבועות ביורם זק שהמשיך לשמש את קולו של "האח הגדול" עד למעבר התוכנית ל"רשת". 

מדל מסרה בהודעה לתקשורת: "אין ספק שהאח הגדול ותהליך בנייתו היו אחד הדברים המרתקים שעשיתי במהלך הקריירה שלי. זו אולי אחת השנים המאתגרות והמעניינות שהיו לי. אני בתחושה שחצבתי באבן יחד עם הצוות המדהים והמוכשר שמלווה אותי, ושימשיך ללוות את הבית גם אחרי פרישתי. אחרי תקופה אינטנסיבית בה הצלחתי לייצר את הבסיס והתשתית כפי שראיתי כבר לפני חודשים רבים לנגד עיניי, החלטתי לפרוש ולהפקיד את המפתחות לעונה ולבית בידיו של רועי עוז, עורך תוכן מעולה. אני אהיה פה בשבילו בכל עת".