מאלומה, אינסטגרם

רגע לפני שהוא מגיע לישראל: אלבום חדש למאלומה

ג'י איזי, יו גוטי וחברים בלהיט חדש, הזמרת SZA רומנטית במיוחד בקליפ החדש שלה, פיפת' הרמוני שבורות לב ומאלומה חובק אלבום חדש ושלישי במספר. סיכום מוזיקה לועזית

השבוע נפתח עם הראפר ג'י איזי שחובר לחבריו יו גוטי ו-YBN Nahmir לקליפ הרשמי לשירם החדש – "1942". אל דאגה, לא מדובר בחזרה במנהרת הזמן אל ימי מלחמת העולם השנייה, אלא בערב שכונתי שגרתי ברחובות ניו יורק הכולל כנופיות, ריקודים עם בחורות, תחרות סקייטבורד ובעיקר ביטים שחלקם נלקחו בהשראת "מגנוליה" של הראפר פלייבוי קארטי.

ומקליפ חבורתי נעבור אל זמרת ה-RNB הצעירה SZA בקליפ לשירה החדש – Garden (Say It Like Dat). בקליפ נראית הזמרת שכובה על רצפת עפר ליד הים בגן נטוש, מהלכת היישר אל זרועותיו של אהוב ליבה ומכאן אנו מגיעים לקליפ קיטשי של סיפור אהבה מודרני. כמה רומנטי, כמה נדוש.

ואם ברומנטיקה עסקינן, הרכב הבנות פיפת' הרמוני חבק השבוע שיר חדש ומלנכולי על אהבה אבודה, פופ קליט, נוסחתי וסטנדרטי – Don't Say You Love Me המראה את הבנות מלינות בפני אהוב ליבן לא לשקר להן בדבר אהבתו כלפיהן. לא אחד השירים החזקים של ההרכב ובטח שלא הלהיט הגדול הבא של הבנות.

והלהיט הגדול של השבוע שייך לקרול ג'י בלהיט הסקסי והחושני שלה – Mi Cama, להיט רגאטון אולטימטיבי עם נגיעות פופ קליטות וקצביות שזכה לקליפ מקפיץ ומרקיד במיוחד הכולל המון עכוזים, ענטוזים וסקס אפיל.

השבוע חבק מאלומה, רגע לפני שהוא מגיע שוב לישראל, אלבום שלישי במספר, חדש ולוהט – F.A.M.E הכולל 15 שירים חדשים מבית היוצר של אשף הרגאטון הקולומביאני המצליח ביותר כיום.