שומרים את הטוב לסוף? סדר השירים נקבע, סיכויי נטע משתפרים

רגע לפני ששלב הגמר יוצא לדרך הערב, פורסם סדר שירי אירוויזיון 2018 - ומתברר ששתי הפייבוריטיות יופיעו ממש לקראת הסוף. וגם: מתקפת סייבר על אפליקציית התמיכה בברזילי

מתכוננים לגמר: במהלך הלילה האחרון (חמישי) נקבע סדר השירים בגמר האירוויזיון, שייערך מחר (מוצ"ש) בליסבון. נטע ברזילי תבצע את TOY כשיר ה-22 מתוך 26 בגמר, הווה אומר, באיזור השעה 23:45 ואולי אף לקראת חצות. הפייבוריטית הנוכחית לזכייה, הקפריסאית הלני פוריירה בשיר FUEGO, תצטרך להמתין עוד יותר זמן כדי לתת את הנאמבר שלה - ותהיה השיר ה-25 והלפני אחרון.

כך ייראה סדר השירים המלא:

סדר השירים ב <u><a href=http://https://www.10.tv/eurovision target='_blank'>אירוויזיון 2018</a></u>

סדר השירים באירוויזיון 2018 (אתר האירוויזיון )

 

כבר הערב ב-22:00 שעון ישראל תחל החזרה הגנרלית של הגמר, עליה יינתן ניקוד על ידי השופטים מ-43 המדינות המשתתפות בתחרות.

בינתיים, השיר הקפריסאי FUEGO ממשיך להוביל בסוכנויות ההימורים - אבל לאחר הביצוע של השיר "כך כותבים שיר" של הנורבגי ריבק, הוא דווקא ירד מהמקום השני וצלל עד למקום התשיעי. קפריסין וישראל נותרו בפסגה, לפי הסדר הזה, בכל 16 הסוכנויות העוסקות בהימורים על האירוויזיון - כאשר אף שיר אחר אפילו לא מתקרב אליהן, ולא זוכה ליחס של יותר מ-1 ל-10.

במקביל, דיווחה הבוקר חברת "רבי אינטראקטיב" שפיתחה אפליקציית פייסבוק לתמיכה בנטע ברזילי, כי מתקפת סייבר אירעה על שרתי האפליקציה, וייחסה זאת לתנועת ה-BDS. עקב המתקפה, שפגעה בשרתי החברה, נסגרה הצפייה באפליקציה לעמודי פייסבוק מחוץ לישראל, ונמחקו תגובות פוגעניות.