אויבת מבית: הקשר הישראלי המפתיע של הזמרת הקפריסאית הלני

היא לא הופיעה באירועי ההכנה, אבל הלני פוריירה עקפה את נטע ברזילי בישורת האחרונה בסוכנויות ההימורים לקראת שלבי ההכרעה של האירוויזיון. מי את, השכנה מהאי?​

ביממה האחרונה חל מהפך בטבלאות ההימורים כאשר לראשונה, רגע לפני המופע, השיר של קפריסין זינק למקום הראשון בטבלאות ההימורים, אחרי חודשים בהם ישראל שלטה בהן ביד רמה.

על האויבת הגדולה של נטע בחצי הגמר, ניתן לומר כי היא אויבת מבית.

הזמרת הלני פוריירה שהפכה לכוכבת בזכות הגרסה שלה לגולדן בוי, כן השיר שייצג את ישראל באירוויזיון 2015, נחשבת נכון להיום למועמדת המובילה לזכייה בתחרות. אם לא די בכך, הלני היא גם הזמרת שביצעה במקור את טיקי טאס, הלהיט של נועה קירל. מי שתרגם לעברית את השיר הוא לא אחר מאשר כותב השיר TOY של נטע, דורון מדלי.

 <u><a href=http://https://www.10.tv/netta_barzilay target='_blank'> <u><a href=http://https://www.10.tv/news/162976 target='_blank'> <u><a href=http://https://www.10.tv/netta_barzilay target='_blank'>נטע ברזילי</a></u></a></u></a></u> והלני פוריירה הקפריסאית לאחר חצי גמר  <u><a href=http://https://www.10.tv/eurovision target='_blank'>אירוויזיון 2018</a></u>
 

נטע ברזילי והלני פוריירה הקפריסאית לאחר חצי הגמר. מסרבות להיות אויבות  (רויטרס )

 

שתיהן תיפגשנה בגמר בשבת, לאחר שהיו בין עשר המדינות שהעפילו לשלב המכריע. ביום חמישי ייקבעו 10 המדינות הנוספות שיתחרו לצדן.