נטע ברזילי בשיר TOY שייצג את ישראל באירוויזיון , כאן, תאגיד השידור הישראלי

לקראת חצי הגמר: הרמיקסים של TOY שאתם חייבים להכיר

רגע לפני שנטע כובשת את הבמה בליסבון: הזדמנות להכיר את הרמיקסים ללהיט הענק שיכבשו את המועדונים בקיץ הקרוב

בחודשים האחרונים קשה להתחמק מ-"Toy". השיר שנבחר לייצג את ישראל באירוויזיון נהנה מביצוע מהפנט של נטע ברזילי, מה שהופך אותו לאחד הפייבוריטים לזכייה בתחרות היוקרתית.

הלהיט הענק, ששולט בימים אלה במצעדי הפזמונים, זכה גם לכמה רמיקסים מעניינים במיוחד שצפויים להעיף את רחבות הריקודים בזמן הקרוב. הנה ארבעה רמיקסים שאתם פשוט חייבים להכיר:

TOY (Sagi Kariv Remix)

הרמיקס הרשמי ללהיט הענק הוא המצליח והמפורסם ביותר. גרסת ההאוס של שגיא קריב היא הפשוטה ביותר ברשימה, אבל זה מה שהופך אותה לכל-כך מקסימה, נגישה ומרימה במיוחד. 

TOY (DJ Rocky Remix)

הגרסה של DJ רוקי נעה בין סאונד שמזכיר את הסגנון של עופר ניסים ועד נגיעות של טראנס. ה-DJ הצעיר (בן 22 בלבד) עיבד את השיר מחדש. התוצאה היא גרסה שמשדרת ניצחון שללא ספק תתאים לחגיגות בכיכר אם וכאשר נטע תזכה.

TOY (Chen Leiba Remix)

הרמיקס הזה מציג גרסה שונה של TOY, פסיכודלית יותר ומורכבת יותר. בעוד הרמיקסים הקודמים קרובים יותר לסאונד מיינסטרימי של מועדון, הגרסה של חן ליבה מתאימה יותר לטבע בזכות סאונד פסיי-טראנסי מובהק. הדיוק בפירוק ובההרכבה מחדש של השיר הופכת אותו לרמיקס ראוי במיוחד.

(TOY - PaceMakerz Remix)

נטע זוזי, את מפריעה לקיקים. הגרסה של פייסמייקרז ל-TOY מפגישה את הלהיט עם ז'אנר ההארדסטייל, הילד המופרע והקשוח בשכונה האלקטרונית. התוצאה בהתאם היא גרסה כמעט בוטה, אך מצוינת. הקצב גבוה, הבאסים שמנים במיוחד ואפילו נטע נשמעת אנרגתית מתמיד ב-150 BPM. האמיצים שביניכם ימצאו את הגרסה הזו כמעניינת ביותר.