האח הגדול, צילום מסך

חידה: כמה בוטוקס מצטבר יש בבית האח הגדול?

האח הגדול פרק 2: מה הקשר בין ספת עור לשמן תינוקות, איך מבדילים בין אישה מנותחת בת 20 לבין אישה בת 50 והאם עופר שכטר פרילאנס? מיכל קליינברג, בלוג האח הגדול

מכירים את זה שאתם עושים משלוח מהשופרסל ואז הוא מגיע ומלא דברים חסרים ואתם צריכים להזמין משלוח השלמות ואתם מתחילים להתפשר על דברים ללא הכרה "אה אין דלעת ערמונים? בסדר אז תביאו מגבות נייר"? אז הדיירים שהצטרפו אתמול באח הגדול.

פספסתם את הפרק הקודם? ==>"האח הגדול" עם פתיחת עונה מבטיחה

כאמור, משלוח הדיירים השני הגיע ובו - לא הרבה בשורות, כלומר אם זה שמטה הבוטוקס העולמי הרשמי עבר לבית בנווה אילן זה לא בשורה כמובן. כ-70 אחוז מדיירות בית האח הגדול (ואילן) מציגות בגאווה את מה שנקרא "פני חתול הבוטוקס" (נקרא כך על ידי), הפרצוף הגנרי שנהיה לנשים חובבות ההליכים - אותו האף, אותו הפה, אותן עצמות לחיים, אותו מבע של פלצות כשבעצם כל מה שהן מנסות לעשות זה בכלל לחייך וכעת חצי מנשות הבית נראות אותו דבר ואז עולות השאלות:

  • איך אבדיל ביניהן וכיצד אמנע במהפיתוי לקרוא להן 'בוטוקס א', 'בוטוקוס ב' וכיוצ'?

  • איך יודעים בנות כמה הן?? הדבר הזה מטשטש את הגיל ולא בהכרח למטה, אלא פשוט לצדדים; לכולן נוצר מעין מראה אחיד כך שאישה בת 50 יכולה להראות כמוהו אבל גם בחורה בת 20 יכולה להקדים את זמנה עם פני חתול, איך אפשר לסמוך על מישהי שטוענת שהיא בת 3 וחצי אבל במקרה כבר חוסכת כסף לבית אבות? לא יודעת, לי זה משאיר לי טעם מר בפה, אולי של חומצה הילראונית. 

 האח הגדול
 

קיצי קיצי קיצי (צילום מסך )

 

כמה מילים על השידור – ויצמן עדיין אוחזת את השידור בביציות (בהתאם לרוח הדברים), אבל אמש שכטר וישראלוף איכשהו הרגישו מעט יותר מעורבים ופחות מגוחכים. עם זאת, נדמה ששכטר מקבל טקסט כמו שפרילנס מקבל כסף: שוטף + 30, עם מילה פה, חצי משפט שם ובלי שום רצף נוכחות רציף וקוהרנטי ואילו ויצמן, שעדיין מחזיקה יפה את השידור, חשפה קצת אמש את מנגנון השליטה שמסייע לה בכך (ואיזה עצב מרוט או שניים) כאשר שכטר שאל אותה מי יותר גבוה, הוא או אסי והיא ענתה לו: "אתה לא תתקיל אותי בשידור חי השני שלי!" וואלק יכולת להגיד לו "שניכם גמדים חביבי" ולהמשיך הלאה.

 האח הגדול
 

שוטף + 60 אולי? (צילום מסך )

 

בנוסף, אתמול ראינו את ויצמן לראשונה נכנסת בפועל לתפקיד רועה הצאן כשנאלצה לנהל את דיירי הבית מתוך השידור החי (לקבץ אותם, להשתיק אותם) והיה נראה שזה על הקשקש מבחינת משמעת, אבל זו לא בהכרח אשמתה כמו שאולי הדיירים צריכים להתרגל למרות שלה.

אז מיהם הדיירים החדשים, מי מגבת נייר ומי דלעת ערמונים?

אינה

אינה היא אחת מנשות החתול, בת 32 לטענתה, סה"כ נראית בחורה חמודה וחיובית עם פילוח תחביבים שיושב בול על מה ששייח סעודי משועמם מחפש בטינדר לעת לילה: היא אוהבת כסף, ציפורניים, איגרוף, נדל"ן וללבוש מחוייט. גבר חלומותיה הוא פוטין ועל אף שהיא טוענת שהיא עוסקת בנדל"ן לא הביעה התעניינות מיוחדת בנכס האח הגדול.

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )

תמי

גדלה בחסידות גור ובתוך תוכה העריצה את בריטני ספירס וחלמה על הדברים שהייתה לובשת אם הייתה חילונית, נישאה בגיל 17 ויצאה מהסידור החרדי שנה אחרי עם תינוק ומשימה להפיץ את הסיפור הקשה של אמה. נראית בעלת פוטנציאל להיות מעניינת, 7 בסולם דלעת ערמונים.

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )

שמואל

מסוג האנשים שאין להם הגבלה עצמית על כמות הפעמים שהם אומרים את המילה "אני". הוא צייר בניו יורק והוא עושה הרבה מדיטציה כי ככה הוא מתחבר לעצמו ובואו נגיד שנראה לי שזה עבד יופי וכעת אפשר להוריד במינון הסשנים. שמואל טוען שהוא רק נראה גבר גבר והוא בעצם "גברת גברת" וכמו כן כשדיבר על נשים, אמר את המילה 'נשים' עם מרכאות באוויר, כי אתם יודעים, "נשים", שם קוד.

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )

אורלי

למרות שגילתה נאמנות למקצוע כשאמרה שהיא מאמינה למנקה של שרה נתניהו "כי היא מנקה", חשפה גם את סודותיו הכמוסים ללא היכר, ביניהם למשל: שספת עור מנקים עם שמן תינוקות (מהההה זה נשמע כל כך חלקלק אבל) ושמנקה רצינית ניתן לזהות לפי זה שהיא מנקה מעל לדלת (ציפייה מוגזמת לכל הדעות, אני מרגישה כמו קיסרית הנקיון כשאני מפנה את המגש שלי בבורגר קינג).

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )

תומר "רוטשילד"

הכירו את האדם נטול הסאבטקסט, "אני עשיר אני עשיר, כסף, ממון, קרנות הון, אני עשיר אני עשיר, יוהוווווו הנה כל הכסף שלי, כי אני עשיר כל כךךךךךך". לצערי יש כמה בנות בבית שהוא כנראה ייראה בעיניהן כמו פרינס צ'ארמינג, לי הוא נראה כמו שילוב כל הדמויות הבזויות של דיסני + אני תוהה למה הייתי צריכה לראות אותו מתנשק צרפתית עם הכלב שלו והאם גם הוא עשיר.

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )

לירון

פקח תנועה שהיה בעברו פקח חופים ולפני זה פקח בג'ימבורי ולפני זה פקח חבלי טבור ברחם אמו. לירון אוהב לפקח על הנעשה, אוהב את החברה בת אל "התרגשות שלי" (אימצתי), היה שמן ועכשיו הוא כבר לא ונראה כמו האחיין טוב הלב של פבלו אסקובר.

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )

סימה

אשת חתול נוספת, אומרת שהיא בת 40 אבל מה אני יודעת, חיה על קו תל אביב מיאמי ומספרת על מיאמי שהכל שם מזויף, האירוניה יוצאת לחופשה ומשאירה לסימה לנהל את העניינים. כמו כן, סימה היא 'מיס יוניברס של הנשים הנשואות', שזה נשמע כמו תחרות יופי-ניחומים שדונלד טראמפ יזם, שמתרחשת על הסט של "סיפורה של שפחה". 

*אני רק שאלה, איפה נרשמים ל"מיס יוניברס לנשים שיוצאות עם מישהו כבר שבועיים ולא סגורות לאן זה הולך"?

 האח הגדול
 

האח הגדול(צילום מסך )