עברי לידר ובר רפאלי, יח"צ

"נסיכה שלי": עברי לידר שובר לבר רפאלי את הלב בקליפ חדש

בשיר החדש של עברי לידר, "נסיכה שלי" בר רפאלי מככבת בתפקיד ראשי בתור החברה ולידר לא היה יכול להיות מרוצה יותר- "זו פעם ראשונה שבר מציגה זווית נוגעת ללב"

  • פורסם ב:
  • 30/04/2018 10:40
  • |

נסיכה שלי, שיר חדש של עברי לידר יוצא הבוקר, 30.4.18, מלווה בקליפ בכיכובה של בר רפאלי ובבימויו של רומן בוצ'אצקי. את השיר כתב אורי בן ארי ללחן שלו ושל איתן דרמון. השיר הופק מוסיקלית על ידי אריאל טוכמן.

השיר נכתב בהשראת הודעת ווטסאפ שקיבל אורי בן ארי: "מסוג ההודעות האלה שגורמות לך לשבת ולכתוב. למרות שהתבקש לכאורה להעביר את השיר לזמרת, חשבתי לעצמי שעברי יוכל לעטוף את המילים והלחן בצורה הכי נכונה ולבצע אותו בעוצמות רגש השמורות רק לו. אני יודע שזו לא פעם ראשונה שעברי שר שירים  תוך שילוב של מגדר נשי בטקסטים, כמו "מרי לנצח", ו"מישהו פעם", ולכן ידעתי שזה לא יהיה חסם."

 עברי לידר ובר רפאלי
 

עברי לידר ובר רפאלי(יח"צ )

 

עברי לידר: "ואז השיר הגיע אליי והתאהבתי בו מיד. זו הפעם הראשונה שבה אני שר שיר חדש (לא גרסת כיסוי) שמישהו אחר כתב והלחין. החיבור שלי לשיר, לטקסט וללחן היה מיידי. היה לי ברור שאנחנו יוצאים להרפתקה בקליפ שילווה אותו. המחשבה הייתה שאת הקליפ צריכה להוביל דמות נשית. בר רפאלי הייתה הבחירה הכי ברורה לי.

בר ואני עובדים יחד כבר שלוש עונות באקס פקטור וידעתי באינטואיציה שלי שהיא יכולה לשחק את דמות המספרת באופן מבריק. בר שמעה את השיר ומיד הרימה את הכפפה תוך שהיא מביאה לסט איכויות משחק מפתיעות ומרגשות. אני חושב שזו פעם ראשונה שבר מציגה זווית אחרת, חדשה ונוגעת ללב."

אז מה חשבתם?