הנוקמים מלחמת האינסוף, יוטיוב

"הנוקמים: מלחמת האינסוף" - כל השאלות שחייבים לשאול

למה סקארלט וויץ' יורה כדורים קטנים כשהיא יכולה להזיז הרים? מה קורה עם החליפות של ספיידרמן? ומה הקטע של אלמנה שחורה? אסי גל צפה ב"נוקמים" החדש וחזר עם שאלות

  • פורסם ב:
  • 25/04/2018 17:24
  • |
  • כתבים:
  • אסי גל

"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הוא אחלה סרט אקשן, אבל כמו כל סרט אקשן יש בו כמות נאה של חורים כי למי איכפת כשכיף? אז זהו, שלי אכפת ואני פה כדי לשאול את השאלות הבאמת חשובות. ואם התשובות מסתתרות בין דפי הקומיקס, זה לא באמת משנה, הסרט לא נועד רק למעריצי הקומיקס. מה שכן, אם למעריצי הקומיקס תשובות, אשמח לדעת.

1. למה ת'אנוס כל כך חזק מלכתחילה? סבבה שעם אבני האינסוף הוא בריון משהו משהו, אבל איך הוא השיג את האבן הראשונה? איך הוא חיסל את הכוכב של הגמדים יוצרי הנשקים? יש סצינה בסרט שקפטן אמריקה ממש מצליח להחזיק לו את היד שלא יכה בו. זה בנאדם שהוא בערך פי שש יותר חזק מאדם רגיל. זה חזק, אבל לא חזק ברמה שכמה עשרות לוחמים בכוכב אחר לא יכולים להיות כמוהו. אז איך ת'אנוס פשוט כיסח אותם?

 תאנוס מהנוקמים
 

תאנוס מהנוקמים(יוטיוב )

 

2. למה סקארלט וויץ', המכשפה, משתמשת בכל כך מעט מהכוחות שלה בקרב הראשון כשבאים לקחת את ויז'ן? כשהיא מגנה על וואקנדה רואים אותה מרימה כלים ענקיים באויר, ובהמשך היא אפילו מעכבת לבד את ת'אנוס, ובכל זאת, בקרב הראשון היא רק יורה כדורים אדומים מהידיים. זה כמו שסופרמן היה נלחם רק בעזרת יד אחת.

3. ובאותו עניין, איפה הכוחות של ויז'ן? הוא, למשל, יכול להפוך את עצמו לאויר (עביר). ראינו את זה בסרטים הקודמים. בסרט הזה? הוא יורה לייזר ונותן אגרופים. כנראה כדי שיהיה קל לנצח אותו.

4. ועוד משהו על כוחות. ד"ר סטריינג' גם, רוב הזמן יורה דברים על אויביו, אבל מדי פעם הוא עושה בור באדמה ומעיף את האויב לעולם אחר. אז למה לא כל הזמן? למה להשתמש באיזה משהו אחר בכלל?

5. כל הגיבורי מארוול נפגשים כי הם רוצים להיפגש. חוץ משומרי הגלקסיה, הם נקלעים להכל במקרה. שומעים קריאת מצוקה ואיכשהו ת'ור נופל להם על החללית. אין פה שאלה, רק אומר שזה פיתרון מעט עצל להכניס אותם פנימה.

 ד"ר סטריינג
 

ד"ר סטריינג(יוטיוב )

 


6. ספיידרמן נמצא בחלל, הוא לא מצליח לנשום. טוני סטארק שם עליו איזו חליפה ופתאום הוא לא רק נושם, יש לו גם רגלי עכביש שיוצאות מהחליפה. למה בכלל יש לו כוחות מלכתחילה? שפשוט ייקח חליפות של טוני וזהו.

6. האלמנה השחורה, מה הקטע שלה? סבבה, טובה במכות, אבל איך היא מנצחת יצורים שכרגע קרעו את אותה מכשפה ואת ויז'ן?
 

7. מלחמת האזרחים, הסרט הקודם, ממש חסר משמעות לסרט הזה. יש איזה רגע שטוני סטארק לא מדבר עם סטיב רוג'רס. חמש דקות אחר כך הם כבר כולם חברים.

8. סצנת הכמעט סיום, ת'אנוס מעיף אנשים ממנו כאילו היו זבובים ממש חלשים. ת'ור מגיע וזורק פטיש על ת'אנוס. האחרון מנסה להדוף את הפטיש עם איזה קרן ולא מצליח. אז שניה לפני הפכת אנשים לגבינה ועכשיו אתה לא מצליח להפוך פטיש לבועות סבון?
 

9. תיכף יוצא סרט של אנט מן ומיס מארוול (אגב, נשארתם אחרי הכתוביות ולא הבנתם מה קרה? זו מיס מארוול. ניק פיורי זימן את מיס מארוול). האם עלילת הסרט תהיה לפני האירועים המשוגעים שקרו באינפיניטי וור? תהיה כתובית- אירועים אלו קרו חודש לפני שת'אנוס הפך חצי מהיקום לעלים?

10. הסוף יפה והכל אבל אי אפשר שלא לצאת עם תחושה ברורה שכולה יחיו כי יש סרטי המשך לעשות. כל העצב קצת מתפספס כשדבר כזה ברור לך. זה כמו שאין באמת מתח באמצע סרט ג'יימס בונד כי ברור שבונד ייצא מהסיטואציה. אז ככה כאן, רק במקום באמצע, זה סוף הסרט.