פרסום ראשון: Coone ו-Third Party יופיעו בישראל!

צמד הפרוגרסיב האוס הבריטי ואחד מכוכבי ההארדסטייל הגדולים בעולם יגיעו לראשונה לישראל. כל הפרטים

Coone ו-Third Party יופעי לראשונה בישראל

אחרי חורף חם במיוחד עם שמות כמו מרשמלו, וירטואל ריוט, בארלי אלייב, הארדוול ודה פרופט עונת הקיץ של הרייבים בישראל עומדת להיפתח ואם נשפוט לפי רייב פתיחת הקיץ של Ravers Of Israel, מחכה לנו קיץ לוהט במיוחד.

Third Party, צמד הפרוגרסיב המוביל, ו-Coone, אחד מכוכבי ההארדסטייל הגדולים בעולם, יגיעו לראשונה לישראל למסיבת בריכה מטורפת במועדון המדיסון בהרצליה.

Coone (34) הוא ללא ספק אחד מהשמות החמים ביותר בסצנת ההארדסטייל העולמית. ה-DJ הבלגי החל את הקריירה שלו בשנת 1998 כשהיה בן 15 בלבד.

ב-2006 הקים את "Dirty Workz", לייבל הארדסטייל שנחשב לאחד הגדולים בעולם עם שמות כמו "Issac",  "The Tweekaz", "Sub Zero Project" וגם "Crystal Lake" הישראלים.

בשנת 2012, יחד עם דמיטרי וגאס, לייק מייק וליל ג'ון, שחרר את"This is Madness", שהפך ללהיט ענק והקפיץ את הקריירה של קון.  הרומן הצמד המוביל לא נגמר שם ובהמשך קון הוציא רמיקס ללהיט האלמותי של הצמד הבלגי - "Mamooth".

ב-2016 קון היה אחראי להמנון הרשמי של Qlimax, הבמה החשובה ביותר שיש להארדסטייל להציע. מדובר בכבוד ששמור למעטים שביסס את מעמדו של קון כאחד מיוצרי הארד החשובים בעולם.

ב-2018 הולך לכבוש קון פסגה נוספת, שינגן לראשונה בבמה המרכזית של פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הגדול בעולם – טומורולנד.

Third Party (ג'וני מק'ייר והארי באס), צמד יוצרים לונדוני, יוצרים מוזיקה בסגנון הפרוגרסיב האוס.

השניים נפגשו בקולג' ללימודי מוזיקה, ואחרי שהעבודות שלהם קיבלו מחמאות רבות מהתלמידים והמורים, החלו לנסות לפרוץ בסצנת ה-EDM כצמד.

הניסיון התברר כמוצלח ביותר והם החלו להופיע במועדונים שונים בסצנת הלונדונית. ב-2012 שחררו הצמד את "Lights", שיתוף הפעולה שלהם עם סטיב אנג'לו, אז אחד הכוכבים הגדולים בעולם כחלק מסווידיש האוס מאפיה, שידוע כאמן שבוחר בקפידה את שיתופי הפעולה שלו.

ב-2016 הגיעה הפריצה הגדולה של הצמד כש"Lions In The wild", שיתוף הפעולה שלהם עם מרטין גריקס, הפך ללהיט ענק וסימן את הצמד כאחד החמים בסצנה.

על הבאת האמנים מונים AAA ENTERTAINMENT, שהפיקו את קייגו בחורף האחרון ואת טימי טראמפט בפורים 2018.

המופע של Third Party ו-Coone יתקיים ב05.05.18, שעה 14:00, במועדון המדיסון בהרצליה. מחיר כרטיס למזמינים מראש: 119₪

המכירה תפתח ביום שני, 08.04, בשעה 17:00. כרטיסים ניתן למצוא באתר MEGATICKETS

 Third Party

Third Party (צילום: יח"צ)