אוטונומיות, צילום מסך

הישג בינלאומי לסדרות הישראליות המדוברות!

"אוטונומיות", "ככה זה" ו- "על הספקטרום" ייצגו את ישראל בתחרות הרשמית של הפסטיבל היוקרתי Series Mania. לכל הפרטים

הדרמה הדיסטופית מבית אולפני הרצליה תייצג את ישראל בתחרות הרשמית של הפסטיבל הבינלאומי, בה יוצגו בסך הכל 10 סדרות מרחבי העולם. ההקרנה של "אוטונומיות" תערך ב-1.5 בעיר ליל שבצפון צרפת ובנוכחות היוצרים יהונתן אינדורסקי ואורי אלון וכוכב הסדרה אסי כהן.

 אוטונומיות
 

אוטונומיות( צילום מסך)

 

פסטיבל 'סירייס מאניה', הנחשב לפסטיבל היוקרתי ביותר בעולם לסדרות הטלוויזיה, הודיע היום כי הסדרה החדשה של yes-"על הספקטרום", תתמודד בתחרות המרכזית בפסטיבל על פרס הסדרה הטובה ביותר. בנוסף, הסדרה החדשה "ככה זה", תתמודד גם היא על פרס הקומדיה הטובה ביותר. בשנה שעברה זכתה בפסטיבל הסדרה "כבודו"- סדרת המתח המצליחה של yes בפרס הראשון. כזכור, רק לפני שבוע עשתה "על ספקטרום" היסטוריה והיתה לסדרה הישראלית הראשונה אי פעם שהתקבלה להקרנה בפסטיבל "טרייבקה" היוקרתי בניו-יורק, מייסודו של רוברט דה-נירו.

ככה זה
 

ככה זה(יח"צ )

 

על הספקטרום", שתעלה ב-yes בשבועות הקרובים, היא דרמה קומית בכיכובם של נעמי לבוב, ניב מג'ר ובן יוסיפוביץ', במרכזה בפעם הראשונה בטלוויזיה, צעירים על הספקטרום האוטיסטי, אשר חולקים יחד דירה במסגרת דיור מוגן בלב שכונות רגילות.

 על הספקטרום
 

על הספקטרום(אוהד רומנו )

 

בין השופטים בתחרות, שזו לה השנה התשיעית, נכללים יוצר "נרקוס" כריס ברנקטו, המפיקה הישראלית מריה פלדמן שעבדה בין השאר על "הומלנד" ו"כפולים" והשחקנית הגרמנייה מריה שרדר ("דויטשלנד 83'", "אמה ויגואר"). בשנה שעברה גרפה הסדרה JUDA של  HOTאת פרס הפנורמה, שנבחר פה אחד בידי בלוגרים לקולנוע מרחבי העולם. זוהי הדרמה השנייה של HOT שתשתתף השנה בפסטיבל טלוויזיה בינלאומי, יחד עם מיגל שיצרו טום סלמה ודפנה לוין ובכיכובו של רן דנקר, שתתחרה בפסטיבל הסדרותCanneseries  שבקאן בחודש הבא.

"אוטונומיות" הדיסטופיה ראשונה בישראל, פותחה במקביל ל"סיפורה של שפחה" והיא חלק מהגל החם ביותר בזירה הבינלאומית. בשנים הקרובות, הטלוויזיה הולכת לעבור כיבוש של ז׳אנר הדיסטופיה.