"רציתי להתאבד בגיל 7": דמי לובאטו כפי שלא הכרתם

הזמרת דמי לובאטו התארחה בתוכנית של ד"ר פיל, 6 שנים בדיוק אחרי הגמילה מסמים ואלכוהול, וחשפה צד שלה שלא הכרנו

בגיל 25 נדמה שהזמרת דמי לובאטו השיגה כבר הכל. יש לה 66 מיליון עוקבים, 88 מיליון דולר בבנק, מעל למיליארד צפיות ביוטיוב, והרבה להיטים. השבוע היא התארחה בתוכנית של ד"ר פיל וחשפה צד אחר, הרבה פחות זוהר. "רציתי להתאבד בגיל שבע" היא סיפרה. המידע הזה הוא רק חלק קטן, ואולי לא מפתיע, בסיפור של לובאטו.

היא נולדה בניו מקסיקו ארה"ב, לאב אלכוהוליסט ומכור לסמים, בגיל עשר בלבד השיגה את תפקידה הראשון בטלוויזיה, כשהצטלמה לתוכנית "החברים של ברני", שם הכירה את חברתה הטובה, הזמרת סלינה גומז. ארבע שנים אחר כך היא כבר הוחתמה בחברת דיסני הענקית, והפריצה הגדולה הגיעה בסרט "קאמפ רוק". בדומה לכמה מחברותיה למחזור בדיסני - גומז, מיילי סיירוס ואריאנה גראנדה - לובאטו הפכה לאחת מכוכבות הפופ הגדולות בעולם, אבל במקביל הוחתמה על חוזה דרקוני שגרם, כך היא טוענת, לקריסתה.

כבר בגיל צעיר לובאטו התמודדה עם לא מעט קשיים: את גיל ההתבגרות היא בילתה תחת השפעה של אלכוהול, סמים ומשככי כאבים, שהביאו לפרצי אלימות בלתי נשלטים. במהלך סיבוב ההופעות בגיל 18, היא הכתה את אחת הרקדניות שלה. בעקבות התקרית הזאת היא נכנסה למכון גמילה, ואובחנה כלוקה בהפרעה דו קוטבית: "לא הייתי מוכנה להתנקות,  עשיתי מלא סמים ואלכוהול" היא מודה. הגמילה לא ממש הצליחה - זמן קצר אחרי השחרור היא התארחה בריאליטי "אמריקן איידול" כחלק מקידום הסינגל החדש שלה, בזמן שהיא סובלת מהאנג אובר חריף. בעקבות אותו אירוע מנהליה ומשפחתה הודיעו לה שהסיפור נגמר, ודמי לקחה פסק זמן.

במסגרת תהליך השיקום, שהתחיל לפני שש שנים ונמשך עד היום, היא למדה לטפל בעצמה, וגם לעזור לאחרים.

נכון להיום דמי בת ה25 בדרך למעלה. רק בשנה שעברה מגזין טיים הכתיר אותה כאחת ממאה האנשים המשפיעים בעולם. זאת לצד טור עולמי חדש שמקדם את אלבומה השישי. בכך דמי מראה לכולם, ובעיקר לעצמה, שהיא בחרה להתמכר לחיים.