פרסום ראשון: עדן בן זקן טעתה, ושיר ה-70 לישראל יוקלט מחדש

הביצוע המחודש ל"הללויה", של גלי עטרי ועדן בן זקן, זכה לקליפ מושקע שאמור לסחוף את המדינה - עד שהתברר שבן זקן שגתה בעברית באחת המלים, ומירי רגב תבקש להקליטו שוב

שיר ה-70 לישראל שהקליטו עדן בן זקן וגלי עטרי צפוי להיות מוקלט מחדש. בתוכנית "הצינור" ב ערוץ עשר חשפנו הערב (שני) כי נפלה טעות בחלקה של בן זקן בשיר. מדובר בשורה בה שרה הזמרת הצעירה "והענבלים הגדולים יהדהדו בהמון צלילים". בן זקן שרה את המילה "בהמון" בצירה, בעוד בשיר המקורי של גלי עטרי ולהקת חלב ודבש, המילה מנוקדת בפתח.

בשיחה של הצינור עם כותבת השיר, שמרית אור, הסבירה כי לטעות הקטנה יש מבחינתה משמעות גדולה: "הכוונה ב'בהמון צלילים' אינה ל'צלילים רבים' אלא ל'יהדהדו בהמון הרחב', כלומר בציבור". מלחין השיר קובי אשרת אישר אף הוא כי מדובר בטעות, ושלא כך הוא אמור היה להיות מבוצע.

בעקבות החשיפה, הודיעה שרת התרבות השוהה בארה"ב: "שרת התרבות והספורט מירי רגב מודה למערכת הצינור על שהסבו את תשומת ליבה לטעות המדוברת, מתנצלת עליה והורתה לבחון את האפשרויות השונות לתיקון הטעות בקליפ. כמו כן, השרה רגב העירה הערב למנהלת ה-70 ולבמאי מטעמה רון כרמי על הטעות והנחתה את אנשי מנהלת ה-70 לבדוק מעתה את כל הטקסטים והפרסומים היוצאים על ידיהם מול יועץ לשוני על מנת למנוע הישנות מקרים כאלה בעתיד".

 עדן בן זקן וגלי עטרי
 

עדן בן זקן וגלי עטרי( רפי דלויה)