אוולין וטוהר, צילום מסך

אוולין וטוהר: אם הצלחנו לתת לאנשים תקווה זה יותר חשוב מהכסף

האם יש סיכוי לקמפיין משותף, איך הצליחולשמור את הזכייה בסוד מהמשפחה וגם: מה התוכניות לעתיד, הפיינליסטים של "המירוץ למיליון" עונים על הכל

זו היתה עונה מותחת, מתעתעת, מאתגרת ופתלתלה של המירוץ למיליון 6 ויומיים לאחר צילום הגמר הגדול בירושלים, התכנסו אמש כל המשתתפים ובני משפחותיהם לצפייה בפרק הסיום, מבלי שידעו מי ניצח במירוץ והתוודעו כמו כל עם ישראל למנצחים הגדולים – אוולין וטוהר. 

"היה מגיע להם יותר מאיתנו ואנחנו מפרגנים" מודים דניאל ואליהו. המנצחים הגדולים אוולין וטוהר זכו לאהדה ציבורית רבה לאורך המירוץ כולו. בין השאר התחברו הצופים לסיפור הטרגי והמרגש של השניים, ששכלו את בנם התינוק שנפטר ממחלה קשה. באופן מצמרר התקיימה המשימה האחרונה והקשה ביותר בתאילנד, בדיוק בבניין שבו ביקרו השניים לפני שנתיים, מיד לאחר הטרגדיה שחוו.

כידוע תכנית גמר היא לעתים רק תחילת הדרך, ויעידו על כך פליטי ריאליטי שאצלם התהילה נמשכה הרבה יותר מ-15 דקות, והתמנפה לקריירה של ממש. עם כריזמה ראויה, ניהול נכון וגם מזל, יש בוגרי תכניות מציאות שהצליחו לגזור קופון גדול בהרבה מהפרס עצמו, וגם הפיינליסטים הטריים מבינים שעכשיו אולי נגמר המירוץ למיליון, אבל רק מתחיל המירוץ לקמפיין. "אנחנו מאד רוצים להיכנס לעולם הזה, אתה לא רואה אותו על איילון?" מודים דניאל ואליהו.