אובוי, דף הפייסבוק של אובוי

סוף למשבר: הסדרה "או בוי" חוזרת לערוץ הילדים

שנה לאחר שהופסק שידורה, הדרמה המוזיקלית 'או בוי' בכיכובם של אליאנה תדהר, ג'וי ריגר ולי בירן, חוזרת למסך ותשודר בערוץ הילדים בפרטנר T.V ובסלקום T.V

ערוץ הילדים הודיע היום כי הדרמה המוזיקלית 'או בוי', ששידורה הופסק לפני כשנה, חוזרת לשידור והצופים יוכלו לראות את הפרקים שטרם שודרו בערוץ הילדים בפרטנר tv, בסלקום tv וב-VOD וזאת לאחר שפרטנר וסלקום הסכימו לממן את ההפקה.


מיד עם עלייתה לשידור בדצמבר 2016 הפכה 'או בוי', שיצרו אורי גרוס ויואב צפיר ואשר הופקה על ידי ערוץ הילדים בשיתוף עם חברת טדי הפקות, ללהיט ענק בערוץ הילדים וזכתה בתואר סדרת הנוער הטובה ביותר בטקס פרסי האקדמיה לשנת 2016. בשל סכסוך שהתגלע בין ערוץ הילדים ל-yes והגיע אל כתלי בית המשפט, ירדה הסדרה מהאוויר לפני שידורם של ארבעת הפרקים האחרונים מהעונה הראשונה, דבר שיצר רעש רב. כעת, מודיע הערוץ כי הפרקים שטרם שודרו יעלו בקרוב בערוץ הילדים בפרטנר tv ובסלקום tv.


גורמים המעורים בפרטים מסרו כי לאחר הפסקת שידור הסדרה אצל yes קיזזה yes עשרות מיליוני ₪ מכספים שהגיעו לערוץ הילדים, וכי פריצת הדרך שאפשרה את העלאת הסדרה מחדש בפרטנר ובסלקום התאפשרה לאחר ששתי אלה הסכימו לממן את הכספים שנדרשו לצורך ההפקה, ובכך להשיב לערוץ הילדים את הכספים ש-yes קיזזה ממנו.


יצויין כי בסוף השבוע האחרון פסק ביהמ"ש העליון לטובת ערוץ הילדים בסכסוך מתוקשר אחר -  הנוגע לסדרה "מריו" בכיכובו של רועי בר נתן. ביהמ"ש דחה את צו המניעה הזמני שהגישה yes לשידור הסדרה, ושידורה ימשיך בערוץ הילדים.

 אובוי
 

אובוי(דף הפייסבוק של אובוי)

 


עלילת הסדרה עוקבת אחר עלמה (ג'וי ריגר) שמצטרפת במסווה של גבר ללהקת הבנים המצליחה בישראל – "Oboy", במטרה להגשים את חלומה ולהפוך לזמרת. הסדרה מבוססת על סיפור אמיתי שקרה לפני כעשור ביפן, כשהתקשורת גילתה שאחד הבנים בלהקת הבנים הכי פופולרית ביפן הוא בעצם נערה המתחזה לנער.


מיד לאחר שידורם תושק עונה חדשה של הסדרה בה ייקחו חלק שירן סנדל (שתצטרף לקאסט בתפקיד קבוע), סאבלימינל, לירן דנינו ועומר דרור שיחברו אל הקאסט: ג'וי ריגר (השחקנית הטובה ביותר בסדרת נוער, בטקס פרסי האקדמיה לשנת 2016), לי בירן, טום באום, אליאנה תדהר, דניאל גד, גפן ברקאי, נלי תגר ועוד.


יניב גרינולד, סמנכ"ל הטלויזיה בקבוצת סלקום:  " סלקום tv ממשיכה ללא הרף להשקיע בתוכן בכלל ותוכן הילדים ובני הנוער בפרט. כחלק מהשקעתנו בהפקות ערוץ הילדים החלטנו להשקיע מיליוני ₪ בהפקת הסדרה או בוי. נוכח הפקה זו אנו גאים להביא לצופי סלקום tv ללא תוספת תשלום את הסדרה או בוי כולל את פרקי סיום העונה הראשונה אשר טרם שודרו ובשידור יומי את כל פרקי עונה 2 המיוחלת של הסדרה האהובה "Oboy" .


בן ברנר, מנהל מחלקת התוכן של סלקום tv : "עם כניסתו של ערוץ הילדים לשירות הטלוויזיה של סלקום tv ראינו הזדמנות להביא לצופינו את Oboy! : סדרת המקור החמה, ששידורה הופסק ודור שלם של צופים מחכה לשובה. סלקום tv שמחה לגאול את הסדרה הזו להחזירה סוף סוף אל המסך תוך שהיא משקיעה גם בעונתה השנייה".  


מפרטנר TV  נמסר:  "פרטנרTV  עושה שמח במיוחד לילדים, אחרי שהודענו על כך שתכנית הדגל של ערוץ הילדים 'הבנים והבנות' תשודר השנה לראשונה בלעדית בפרטנרTV , עכשיו מצטרפת לחגיגה גם הסדרה שכל הילדים מחכים שתחזור –  'או בוי בה החלטנו להשקיע סכומים משמעותיים'."


מערוץ הילדים נמסר: "אנו מאושרים ונרגשים לשדר את הסדרה האהובה שלנו, 'או בוי', אל קהל הצופים שלנו שהמתין בסבלנות זמן כה רב. אנו משוכנעים שהציפייה תשתלם ושהפרקים שטרם שודרו כמו גם העונה החדשה יספקו עניין רב לצופים. אנו מבטיחים להמשיך ולהביא לצופינו בפרטנר tv ובסלקום tv ו את התכנים האיכותיים והאטרקטיביים ביותר כפי שעשינו עד כה".

״אין שום אפשרות לשדר את פרקי הסדרה oboy באף פלטפורמה מלבד yes, שכן שידור כזה הינו הפרת זכויותיה של yes. החברה תעמוד על כך ומול כל הפרה באמצעות הערכאות המשפטיות.״