עופר ניסים, יוסי וקנין

ניסים ונפלאות: עופר ניסים הרים את פורים במסיבת ענק

הדי ג'יי הוותיק והמשובח לא אכזב גם השנה במסיבת פורים המסורתית בגני התערוכה בת"א בסט בן שש שעות עם כל הלהיטים והופעת אורח של מרינה מקסימיליאן • ביקורת הופעה

הופעה של עופר ניסים היא כבר מזמן לא עוד הופעה של די ג'יי גדול. עבור רבים הציפייה אליו היא גדולה יותר מזו של השמות הגדולים בסצנה שהגיעו בשנים האחרונות לישראל ומסיבת הפורים השנתית שלו כבר הפכה מזמן לאירוע ענק ממדים לו מצפים רבים בקהילה הגאה.

ויש סיבה טובה לכך – לא סתם כבר שלושה עשורים מעיף ניסים בליינים ברחבי העולם ונבחר ארבע פעמים בין 100 הדי ג'ייז הטובים בעולם - הוא בא לתת שואו. כבר בשש בערב, שלוש שעות לאחר תחילת ההפנינג בגני התערוכה (שהיה מאורגן ביעילות ע"י FFF I vivo productions) עלה ניסים לסט והפגיז מהפתיחה. לוליינים שנתלים מהתקרה, סוס צעצוע ענק עליו רכוב רקדן, מרגע הפתיחה ניסים בא להרים ובגדול.

 עופר ניסים
 

עופר ניסים( יוסי וקנין )

 

לאורך לא פחות משש שעות נתן ניסים בכל הסט ליסט הרחב שיש לו. משיתופי פעולה עם אילן פלד ב-"My Pussy Hurts", הזמרת הקבועה שלו מאיה סימנטוב ב-"Miracle ", "Breaking Away", "Alone" וכמובן הלהיט הענק "" Everybody Needs A Man, דרך רמיקסים לאגדות כמו שירלי בסי עםLa Passione" ", דונה סאמר עם Power Of Love" " ומדונה ועד ללהיט הגדול ביותר שלו בשנה החולפת "רוקדת" עם אניה בוקשטיין שהגיע באמצע המסיבה והעלה את האנרגיות לגבהים חדשים. כמובן שאי אפשר שלא לציין את הופעת האורח של מרינה מקסימילאן המצוינת, שהזכירה פעם נוספת כמה הקול הורסטילי שלה משתלב מצוין עם מוזיקה אלקטרונית.

 מארינה מקסימיליאן
 

מארינה מקסימיליאן(יוסי וקנין)

 

סגנון הדיקסו האוס של ניסים הפך אותו בצדק לחביב הקהילה הגאה, כשהוא משלב בין ביטים אלקטרוניים כבדים למלודיות מרימות ומלודיות יותר בשילוב רמיקסים לדיוות הגדולות. הקהל היה רובו ככולו  מחופש והתחלק בין גייז ולסביות שבאו לחוויה השנתית לנשים רבות שבאו לרקוד וליהנות במסיבה הטובה בעיר. אחרי שש שעות, בחצות, ירד ניסים מהבמה והותיר אותנו תשושים מעייפות אבל עם חיוך על הפנים ועם ציפייה להופעה הבאה.