שובר שיאים, גטי אימג'

דרייק מוכיח שהוא לא כמו כולם ומפתיע במחווה מרגשת

קאליד מתייסר מאהבה לנורמני מפיפת' הרמוני, סופיה רייס וג'ייסון דרולו בלהיט הענק הבא של התקופה ומה לחבר של קיילי ג'נר ולמערב הפרוע? • סיכום מוזיקה בינלאומית

השבוע נפתח עם המעשה הכי אצילי (וגם תכסיס שיווקי מבריק) של דרייק. הזמר המצליח קיבל תקציב של 996,631.90 דולר לצילום הקליפ החדש לשירו החדש God's Plan ובמקום ליצור קליפ בומבסטי רווי אפקטים וצלצולים, החליט למסור את הכסף לאנשים הזקוקים לכך (הומלסים, יתומים, קשישים). הוא צילם את תגובתם האותנטית למלחווה, מה שיצר לא רק קליפ מרגש, אלא הפך את דרייק ל"מאמא תרזה" של תעשיית ההיפ הופ.

קאליד ממשיך למתג את עצמו כילד הרומנטי החדש של עולם ההיפ הופ וה-RNB האמריקאי והפעם חובר לזמרת נורמני קורדיי (מלהקת הבנות "פיפת' הרמוני") לשיר שובר לבבות נוסף מבית היוצר שלו – Love Lies.  הקליפ לשיר מתחיל בהתכתבות של השניים במסנג'ר דרך האייפון, כששניהם משקרים זה לזו ובעצם מתייסרים לבדם בחדרם על געגועים וכמיהה לאהבה זה לזו, כשבסוף ההתכתבות הם מצהירים על האהבה ושולחים אימוג'י לבבות. קיטשי למדי.

ה-להיט הענק הבא של התקופה הקרובה, אולי משאריות הגל הרגאטוני הלטיני ששלט במצעדים העולמיים אשתקד, נולד השבוע מבית היוצר של הזמרת והשחקנית סופיה רייס, ג'ייסון דרולו ודה לה גטו – "1,2,3", מלבד קליפ רומנטי וחושני הכולל נשים מפזזות בבגדים מינימליים, השיר כולל פזמון קליט, גימיק מנצח ויוצר ממתק אלקטרו פופי רגאטוני ששובה את האוזן מהשמיעה הראשונה.

להקת הרוק האמריקאית X Ambassadors עובדת בימים אלו על אלבומה החדש, והשבוע חבקה קליפ לבלדת הרוק הקיטשית למדי – Don't Stay בו מגישה הלהקה הרמוניות מעולות ובעיקר את יכולותיו הווקאליות העוצמתיות והמשתבחות של הסולן סאם האריס.

צפו: זמר הפופ הארי הדסון, מחבריה הקרובים ביותר של מיס קיילי ג'נר, שחרר סרט מוזיקלי קצר בן 16 דקות בו שר ומשחק קאובוי הנמצא בתוך המערב הפרוע. בקליפ הוא שר לאהובתו שירי אהבה בניסיון למשוך אותה היישר אל זרועותיו הענוגות. שם הסרט והקליפ – Can Cowboys Cry.