"מאמו": איתי לוי וסטפן מרגשים יחד בשיר שמוקדש כולו לאמא

איתי לוי וסטפן לגר, שני זמרים גדולים כל אחד בתחומו, יוצאים יחד בקליפ חדש עם סיפור מרגש ואותנטי מאחורי המצלמות. צפו בקליפ

איתי לוי, שכיום נחשב לאחד השמות הבולטים והמזוהים עם איכות וייחודיות במוסיקה הישראלית בכלל ובמוסיקה הים תיכונית בפרט, וסטפן לגר, שפרץ לתעשיית המוזיקה בשנה האחרונה בצורה בלתי רגילה והביא לישראל וייב חדש ועדכני של היפ הופ בינלאומי שרק הוא יודע לייצר.

הסינגל החדש "מאמו" מדבר על הדבקות והאהבה של איתי וסטפן באמנות והמוזיקה לאורך כל הדרך למרות כל הקשיים בחיים, יחד עם האמונה והתמיכה של האמהות שלהם בהם מגיל קטן, ועל הקשר ההדוק והחזק של כל אחד מהם עם האמהות.

 איתי לוי וסטפן
 

איתי לוי וסטפן(דורון סרי )

 


הדואט המשותף בשפות האם של איתי וסטפן, עברית וצרפתית מה שמביא חידוש ענק בנוף המקומי - לראשונה סינגל של ראפ צרפתית ומזרחית ישראלית בעברית. הקליפ שבחלקו הצטלם על גג עזריאלי בנוף עוצר פעימה, מתמקד על ילדותם והתבגרותם של איתי וסטפן. שני ילדים קטנים (כפילים של איתי וסטפן) עם חלום גדול עליו לא מוותרים, עובדים קשה עד שלבסוף מצליחים ומגיעים למטרתם הסופית "top of the world".

 איתי לוי וסטפן לגר

איתי לוי וסטפן לגר(צילום מסך )

 

איתי לוי השתתף בעונה האחרונה של "מחוברים", ששודרה ב-HOT, שם ראינו את היחסים הקרובים והמרגשים בינו ובין אמו החולה, אשר עברה אירוע מוחי. עם הסצנות המרגשות בכיכובם, השיר החדש, "מאמו", מקבל משמעות חדשה ומרגשת במיוחד. 

לפני "מאמו", איתי לוי שר עם אמו: