"הראל סקעת הוא בובה של מדאם טוסו": אביב גפן יורה לכל כיוון

בראיון למוסף שבעה לילות של ידיעות אחרונות שיתפרסם- אביב גפן מתייחס להחלטה שלא לאפשר לו להופיע בטקס יום העצמאות ולעוד נושאים

אביב גפן מתייחס בראיון לידיעות אחרונות בין היתר גם להתנהלותו בתקופה האחרונה של ראש הממשלה נתניהו: "פעם ביבי היה מתראיין באולפנים ונסראללה היה משדר מהבונקר, התחלפנו. התקשורת של ביבי עם העם היא פשיסטית". גפן גם חושף את זהות המועמד המוביל שלו לתפקיד המחליף של נתניהו: "צו השעה מחייב אותי לבחור ביאיר לפיד. הוא הבנאדם שהייתי מתקשר אליו בשתיים בלילה".

ומה עם אייל גולן? השניים כזכור ישתפו פעולה בריאליטי מוזיקלי חדש אחרי עימות אורך ומתוקשר. גפן נשאל בראיון אם גולן ראוי מבחינה מוסרית להופיע בפריים טיים, ועונה: "כן. הבנאדם מקבל כפיים ממירי רגב ובהופעות שלו נמצא גבי אשכנזי וכל אנשי גלגלצ. הוא הזמר הכי מושמע והכי מוכר בארץ. גם ליברמן מתייעץ איתו בענייני גלגלצ. המציאות הכשירה אותו".

ויש עוד, התכנית של אייל ברקוביץ' ואופירה היא לדבריו "התכנית היחידה שהאורחים עושים תחקיר על המראיינים ולא להיפך". על הכוכב הבא הוא אומר: "אני לא מבין איך אסי עזר יכול לעשות סייב למתמודד. זה כמו לקבל טיפול הומאופתי מהפסיכיאטר אילן רבינוביץ'", ועל הביקורות שהטיח בו הראל סקעת גפן אומר: מוזר לשמוע בובה של מדאם טוסו אומרת שאני מזויף".