אמינם, צילום מסך

אמינם ואד שירן מתגייסים לעזרת נשים מוכות

אמינם ואד שירן מזדהים עם נשים מוכות, הצ'יינסמוקרס הופכים לערפדים שותי דם, קנדריק לאמאר ופיוצ'ר בשיר סופרגרופ חדש ורמי מא פרובוקטיבית יותר מאי פעם. חדשות המוזיקה

לאחר הדואט הגוספלי משיחי שלו עם ביונסה (Walk On Water), משחרר אמינם קליפ חדש בן כמעט 7 דקות במהלכו מגולל סיפורן של נשים מוכות ומבצע את השיר העוצמתי River יחד עם אד שירן, כשהשניים נחשפים מנטלית בצורה הכי עמוקה ורגישה בה שמעתיהם עד כה ומציגים חיבור אינטלקטואלי ומוזיקלי מעניין, מסקרן ובעיקר בעל מוסר השכל ראשון במעלה. השיר מתוך אלבומו החדש של אמינם – Revival.

בהמשך ל-River  אמינם הוציא בשבוע שעבר גם את Untouchable המחאתי שיוצא נגד האלימות המשטרתית כלפי שחורים, וכלפי בעיית הגזענות באמריקה של טראמפ בכלל, כולל התייחסויות למחאת שחקני הפוטבול.

בניגוד לרגישות שגילו אמינם ושירן לנשים, הצ'יינסמוקרס מגישים לכאורה את גבר החלומות: הוא משליך זבל, מבשל, מנקה את הבית ואפילו מסדר אחריו. לכאורה: יותר מאוטופיה מושלמת. ישנה רק בעיה אחת: הלילות הוא ערפד ששותה דמן של הבחורות שהוא מרשים בצ'ארמריות ומזמינן אליו לארוחה. כל זאת ועוד בקליפ לשיר הפופ החדש והמתקתק של הלהקה – You Owe Me.

מה קורה כשסופרגרופ של ראפרים מתאחדים יחד לשיר אחד? "המלך מת". לא לא, הכוונה אינה לאלביס, אלא למנהיג כנופייה שנורה למוות ברחוב. קנדריק לאמאר, פיוצ'ר, ג'יימס בלאק וג'יי רוק חברו יחד לקליפ הלא כל כך ברור-King's Dead במסגרתו הם יורים משנתם לאוויר העולם כשכל אחד ניצב על גג בניין אחר.הטקסט קצת נטול משמעות, אך הלחן וה"לה די דה" של פיוצ'ר הופכים אותו לגימיק קליט.

רומאו סנטוס ואוזונה המירו את שגעון הרגאטון בבלדה לטינית חושנית ורומנטית Sobredosis הכולל סיפור אהבה שנרקם בין רומאו לברמנית בפאב מקומי, היכרות שגורמת לו להפשיט אותה מול כולם, לאחוז בחמוקיה ולחבוק לגופה ובהמשך הסצנה עוברת לריקודים חושניים במועדון חשפנות (ספק מועדון סאדו) ורומנים אסורים. השיר קליט, רומנטי וקצבי והסקס הנוטף מהקליפ רק מוסיף אש ותשוקה לאווירה.

הראפרית רמי מא החליטה למלא את תפקידה הפרובוקטיבי של ניקי מינאז' בלבוש סקסי וחזה חשוף וכל זה קורה בקליפ החדש שלה עם כריס בראון בשיר: "Melanin Magic" הנפתח באשליה של אורגיה נשית במסגרתה רמי עירומה כביום היוולדה מכוסה בשוקולד נוזל ומשם עוברת מסכת תלבושות שונות ומשונות בעוד בראון שר שיר פופ מתקתק, מפזז בכישרון ומצהיר בפניה על אהבתו כלפיה.